18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.3godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Samper chce regularnie grać i się rozwijać

Sergi Samper chce regularnie grać i się rozwijać

Sergi Samper ma jasne plany co do swojej przyszłości, jednak dobrze wie, że w tym roku nie będzie mógł w tym roku zbyt często liczyć na występy w pierwszym zespole.

W obecnej sytuacji dla Luisa Enrique podstawowym pomocnikami są Sergio Busquets i Mascherano, a następny w kolejce jest Sergi Roberto.

Celem Sergiego Sampera jest więc odejście na rok do jakiejś drużyny z Primera División lub innej z czołowych lig europejskich, gdzie miałby szansę na regularne występy. Młodym zawodnikiem zainteresowane było Porto. Trener Smoków – Julen Lopetegui zadzwonił nawet do pomocnika, by porozmawiać na temat jego przyszłości. Celem Sergiego Sampera jest bowiem gra i dalszy rozwój.

Jednak jeśli Barça nie pozwoli mu na odejście, to Samper może przyjąć ofertę Arsenalu, który jest w stanie zapłacić klauzulę w wysokości 12 milionów euro

Po zakończeniu tournée po Stanach Zjednoczonych agent zawodnika – Pere Guardiola spotka się z nowym dyrektorem sportowym Barçy – Robertem Fernándezem, aby przedstawić mu obawy Sampera.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2015/07/sergi-samper-chce-regularnie-grac-i-sie-rozwijac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.