29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.48min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vermaelen: Nie czuję się jakbym faktycznie zdobył tryplet

Vermaelen: Nie czuję się jakbym faktycznie zdobył tryplet

Środkowy obrońca Barcelony, Thomas Vermaelen chce odegrać wielką rolę w Klubie w tym sezonie, po koszmarnym pierwszym sezonie na Camp Nou. Przyznaje, że mimo to, że był częścią składu, nie czuje się jakby faktycznie zdobył tryplet.


W wywiadzie Vermaelen otwarcie wypowiadał się na temat swojego pierwszego sezonu w Barcelonie i przyznał, że było mu niezwykle trudno oglądać jak jego nowy zespół osiąga kolejne sukcesy, a on musi obserwować to spoza boiska.

„Mam medal, ale nie czuję się jakbym zdobył tryplet. Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, ale nie brałem udziału w zdobywaniu tych pucharów”.

Belgijski zawodnik, który spędził większość minionego sezonu na rekonwalescencji po kontuzji, którą odniósł podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku, jest obecnie zdrowy i gotowy do gry, aby zwrócić cały czas i pieniądze, które klub w niego zainwestował”.

„Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, że mogę wrócić do gry. Nie ma nic lepszego niż to uczucie. Miniony rok był straszny. Była to skomplikowana kontuzja, ale cieszę się, że obecnie czuję się bardzo dobrze i tak powinno pozostać”.

„Czuję się gotowy na 100 procent. Rozpoczynamy presezon, więc wciąż się adaptuję, ale miałem 60 minut przeciwko dobremu rywalowi i jestem z tego zadowolony”.

Vermaelen podsumował, że wie o obecnej zaciętej rywalizacji o miejsce na pozycji środkowego obrońcy, ale będzie się starał przekonać Luisa Enrique, że powinien tworzyć duet z Gerardem Piqué w nadchodzącym sezonie.

„W takim Klubie jak Barça normalna jest konkurencja. Mamy wielu świetnych zawodników. Nie będzie łatwo, ale dlatego zostałem piłkarzem, żeby grać dla najlepszych drużyn na świecie i być ich częścią”.

Źródło: Insidespanishfootball.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.