01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.20min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adama: Mam zamiar wrócić do Barçy

Adama: Mam zamiar wrócić do Barçy

Były napastnik FC Barcelony, a obecnie Aston Villi, Adama Traoré, wypowiedział się na temat swojej przyszłości w programie Club de La Mitjanit. Zawodnik wyraził chęć powrotu na Camp Nou.

„Mam zamiar wrócić do Barçy”, powiedział Adama, który wyjaśnił powody swojego odejścia: „Nie rozmawiałem z Luisem Enrique. Widziałem tylko, że na mnie nie liczy. Są rzeczy, które musimy przyjąć i nadal się rozwijać. Nadszedł czas, aby to zrobić”.

Zapytany o konkurencję w Barçy, odpowiedział: „Nic nie jest niemożliwe, ale są tam spektakularni piłkarze. Jeżeli będę miał możliwość dołączenia, to będzie dobrze. Teraz mam czas, żeby przygotować się na to jak najbardziej”.

W dwóch meczach w Aston Villi Adama już zdobył zaufanie i sympatię fanów. Jak sam twierdzi: „Jeszcze wiele pozostało mi do zrobienia, muszę wiele nauczyć się, ale jestem szczęśliwy, że tak odbierają mnie kibice”.

Na koniec poruszył temat drużyny rezerw FC Barcelony: „To był zły czas. Są błędy, które muszą nas wiele nauczyć. Był to młody zespół, ale taka nauka jest dobra dla naszych karier piłkarskich”.

Adama w programie Tu DiràsRAC1 powiedział dodatkowo: „Były aspekty, które pomogły mi zdecydować się na Aston Villę. Bayern to wielki klub, ale trudno byłoby w nim o grę. Jestem wdzięczny Guardioli za zainteresowanie i mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł uczyć się od niego”.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/08/adama-mam-zamiar-wrocic-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.