31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.10godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dani Romera, bliski przejścia do Barçy B

Dani Romera, bliski przejścia do Barçy B

Dani Romera jest bardzo bliski transferu do FC Barcelony B. Negocjacje między Barçą i Almeríą wznowiły się w ostatnich dniach, według La Voz de Almería, i kwestia przejścia piłkarza może rozstrzygnąć się lada chwila.

Romera ma za sobą świetny sezon w Almería B, gdzie strzelił 15 bramek. Dodatkowo piłkarz przeszedł do historii klubu z Andaluzji jako najmłodszy zawodnik debiutujący w meczu pierwszego zespołu (było to spotkanie z Celtą, a Romera miał wtedy 18 lat i 94 dni).

Negocjacje rozpoczęły się już w lipcu, jednak później zostały przerwane. Teraz FC Barcelona znów je wznowiła. Według La Voz de Almería wolą piłkarza było pozostanie w swoim klubie i awans do pierwszego zespołu, jednak oferta Barçy jest kusząca i wiele wskazuje jednak na domknięcie transferu.

Aktualnie drużyna Gerarda Lópeza może liczyć jedynie na Dongou jako wysuniętego napastnika i, jak to było widać w dwóch pierwszych meczach rezerw Barcelony, potrzebuje goli. Zakontraktowanie Romery byłoby korzystne dla obu stron, jednakże piłkarz nie mógłby zadebiutować aż do stycznia, kiedy oficjalnie zakończy się kara nałożona przez FIFA.

Romera ma być drugim zakontraktowanym zawodnikiem po Ezkiecie, bramkarzu pozyskanym z Osasuny.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2015/08/dani-romera-bliski-przejscia-do-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.