25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.1min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Halilović włączony do „operacji Nolito”

Halilović włączony do „operacji Nolito”

Nowy dyrektor sportowy Barçy – Robert Fernández wspomniał wczoraj o możliwości wypożyczenia Alena Halilovicia. Jedną z najlepszych opcji wydaje się być Celta Vigo.

Mimo tego że Chorwat miał dwie propozycje od klubów z ligi angielskiej – West Hamu i Evertonu, które były w stanie zapłacić 10 milionów za jego transfer, Robert Fernández powiedział, że Barça chciałaby jedynie wypożyczenia, tak by mogła kontrolować jego rozwój.

Tak naprawdę Barça preferuje wypożyczenie do klubu z ligi hiszpańskiej, gdzie Halilović mógłby przystosować się do tutejszego futbolu przed wyjazdem do innego kraju. I tutaj w grę wchodzi Celta Vigo, która w ostatnich latach stała się drugą ‘Barçą B’, bowiem występuje w niej czwórka byłych zawodników katalońskiego klubu – Nolito, Fontàs, Sergi Gómez i Planas. Ponadto tutaj na wypożyczeniu grał obecny członek pierwszej drużyny – Rafinha.

Mimo konkurencji z innych stron, Celta wydaje się być jedną z lepszych opcji dla Halilovicia. Klub ten ma odpowiedni styl gry, który pozwoliłby zawodnikowi na rozwój i odniesienie późniejszego sukcesu w Barçy. Ponadto Katalończycy mogą wykorzystać wypożyczenie Halilovicia do „operacji Nolito”, którego klauzula wykupu wynosi 18 milionów euro. Wypożyczenie Chorwata do Celty będzie więc uzależnione od transferu Nolito.

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/08/halilovic-wlaczony-do-operacji-nolito/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.