14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.11min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Jesteśmy dalecy od perfekcji

Luis Enrique: Jesteśmy dalecy od perfekcji

FC Barcelona zdobyła Puchar Gampera po pokonaniu AS Romy (3:0). Trener Blaugrany, Luis Enrique, wziął udział w pierwszej pomeczowej konferencji prasowej na Camp Nou w tym sezonie.

Asturyjski szkoleniowiec był zadowolony szczególnie z postępów jakie robi jego drużyna w defensywie. „Pod tym względem gramy dużo lepiej niż na początku okresu przygotowawczego. To jest nasz cel, bo nie da się nic wygrać, jeśli obrona nie jest trudna do sforsowania”, powiedział Luis Enrique.

„Aktualnie jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być na tym etapie przygotowań. Daleko nam jednak do perfekcji”, dodał trener Barcelony.

„W drugiej połowie bardziej staraliśmy się kontrolować piłkę, bo do tego jesteśmy przyzwyczajeni i w takich sytuacjach będziemy podczas sezonu”, mówił Asturyjczyk.

Luis Enrique był także zadowolony z profesjonalnego podejścia takich graczy jak Neymar czy Claudio Bravo, którzy dopiero niedawno wznowili treningi. „Gdy udawali się na wakacje, to otrzymali odpowiednie rozpiski, które pozwoliły im zachować odpowiednią formę. Wiedzą, że jeśli ją utrzymają, to łatwiej im będzie wejść w nowy sezon”.

Na koniec trener Barcelony ocenił środowego rywala. „To drużyna z najwyższej półki. Było to dobre spotkanie”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/08/luis-enrique-jestesmy-dalecy-od-perfekcji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.