04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.53min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Manchester City zaproponował 32 miliony za transfer Pedro

Manchester City zaproponował 32 miliony za transfer Pedro

Jeszcze kilka dni temu mówiło się tylko o zainteresowaniu Pedro ze strony Manchesteru City, a dziś ten klub złożył oficjalną ofertę w wysokości 32 milionów euro za transfer napastnika.

Zespół prowadzony przez Manuela Pellegriniego, po tym jak Wolfsburg nie zaakceptował oferty w wysokości 70 milionów euro za Kevina de Bruyne, postanowił aktywować swój plan B, którym było sprowadzenie napastnika katalońskiego klubu.

Pedro osobiście wolałby odejść do Manchesteru United. Wicedyrektor angielskiego klubu – Ed Woodward spotkał się nawet wczoraj z przedstawicielami FC Barcelony, by negocjować transfer napastnika. Jednak na ten moment Manchester United nie jest w stanie zapłacić klauzuli wynoszącej 30 milionów euro i zaproponował 25 milionów plus 5 milinów zmiennych.

FC Barcelona jest jednak nieugięta w swoich postanowieniach i nie ma zamiaru akceptować oferty, niższej od klauzuli Pedro. Jak informuje Mundo Deportivo kataloński klub dał Manchesterowi United 72 godziny na zastanowienie. Jeśli nie będzie w stanie zapłacić klauzuli, to wówczas napastnik najprawdopodobniej pozostanie na Camp Nou przynajmniej do stycznia, co ucieszyłoby wiele osób.

Źródło: Sport.es / MundoDeportivo.com

mainXX:/2015/08/manchester-city-zaproponowal-32-miliony-za-transfer-pedro/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.