31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.37min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

San José: Wiedząc, że tytuł jest blisko, zagramy tak, jakby od tego zależało życie

San José: Wiedząc, że tytuł jest blisko, zagramy tak, jakby od tego zależało życie

Mikel San José pojawił się na konferencji prasowej przed rewanżowym spotkaniem o Superpuchar Hiszpanii z Barceloną na Camp Nou.

„Pierwsze spotkanie zakończyło się bardzo miłym wynikiem, bo pozwoliło nam zachować marzenia o tytule. Jednak to tylko częściowe zwycięstwo, bo wciąż pozostaje rewanż”, powiedział zawodnik.

„Mamy przewagę, którą musimy utrzymać. Tytuł jest tak blisko. To będzie skomplikowane, ale nie możemy się bać”, przyznał Mikel San José.

Zapytany o bramkę, która padła po błędzie ter Stegena, odpowiedział, że widział lecącą piłkę i zdecydował się uderzyć. „Cała moja koncentracja była skupiona na tym, by szybko uderzyć, bo wiedziałem, że jestem do przodu. Trzeba było dobrze zagrać, na szczęście wszystko się udało”, powiedział.

„Oni są świetnym zespołem i mogą sprawić, że będziemy cierpieć. Jednak jeśli zagramy dobrze, to będziemy mieli swoje szanse. Wiedząc, że tytuł jest blisko, zagramy tak, jakby od tego zależało życie”, przyznał zawodnik.

„Utrata tytułu w rewanżu byłaby bardzo bolesna. Nasz zespół jednak nie wierzy, że coś takiego może się przytrafić. Nie myślimy o tym”, powiedział Mikel San José.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2015/08/san-jose-wiedzac-ze-tytul-jest-blisko-zagramy-tak-jakby-od-tego-zalezalo-zycie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.