28.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Szkocja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.22godz.5min.
15.25 X3.60 21.67 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sprawa Pedro denerwuje zawodników

Sprawa Pedro denerwuje zawodników

Podczas gdy Barcelona negocjuje z Manchesterem United warunki transferu Pedro, jego klubowi koledzy okazują swoje niezadowolenie z całej sytuacji.

Można powiedzieć, że w szatni Barçy wybuchła bomba. Pedro jest coraz bliżej odejścia z klubu, tym bardziej po tym jak mecz z Sevillą rozpoczął na ławce, i po wypowiedzi dyrektora sportowego FCB, Roberta Fernándeza. Według źródeł z samego zespołu, Pedro chce odejść z Barcelony, a jego klubowi koledzy są źli na zachowanie jakie okazuje wobec niego klub.

Problemem w negocjacjach między Barceloną i United jest forma zapłaty za zawodnika. Barça usilnie nie chce go sprzedawać, chyba że ktoś zapłaci 30 milionów euro zawarte w klauzuli. Manchester chce jednak zapłacić nawet ponad 30 milionów, tyle że w ratach i zmiennych. Obie strony chcą osiągnąć porozumienie tak szybko jak to tylko możliwe, jednak każdy dzień zwłoki jest ważny.

Ważny przede wszystkim dla sytuacji w zespole Barçy – klub chce uniknąć sytuacji jaka miała miejsce podczas meczu o Superpuchar Europy kiedy Pedro siedział na ławie z kwaśną miną, bo podczas nieobecności Neymara trener wystawił Rafinhę zamiast niego. Zachowanie Pedro podczas celebracji kiedy był z boku zespołu potwierdza jego niezadowolenie i pozwala sądzić, że myślami jest już poza Barceloną.

Mówi się że sam Pedro poprosił o niewystawianie go w tym meczu, ale patrząc na powyższe raczej była to decyzja trenera. Następny mecz już w piątek i trzeba tę sprawę zakończyć, aby nie psuć atmosfery w zespole.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/08/sprawa-pedro-denerwuje-zawodnikow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.