04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.18min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu z Málagą

Wypowiedzi zawodników po meczu z Málagą

O sobotnim spotkaniu wypowiedzieli się między innymi Neymar, Javier Mascherano i Thomas Vermaelen.

W 73. minucie Thomas Vermaelen strzelił zwycięskiego gola dla FC Barcelony. Trafienie Belga było jego pierwszym dla katalońskiego klubu.

„Wszyscy wiedzą, przez co przeszedłem. Presezon był dla mnie bardzo ważny i trener dał mi możliwość pokazania tego, co potrafię. Jestem mu bardzo wdzięczny”, powiedział stoper Blaugrany.

„Nie celebrowałem tego gola, bo niezbyt często znajduję się w takiej sytuacji i nie wiem, jak się zachować. Byłem także bardzo skoncentrowany na meczu”, dodał Vermaelen.

Neymar

„To był trudny mecz. Málaga zagrała bardzo dobrze w obronie, ale ostatecznie zdobyliśmy trzy punkty. W tym sezonie znów możemy wiele osiągnąć. Tridente postara się zdobyć podobną liczbę goli, ale najważniejsze są zwycięstwa i trofea”.

Javier Mascherano

„To ważne zwycięstwo. Ten gol był dla nas nagrodą za to, że do końca szukaliśmy bramki”.

„Trudno jest atakować, gdy rywale cofają się tak głęboko. Zostawili nam bardzo mało przestrzeni, ale nasza cierpliwość się opłaciła”.

„Gol Thomasa jest dla niego czymś wyjątkowym, bo wiemy, co przeżył w poprzednim sezonie. To również nagroda dla niego za wysiłek i pracę, która wkłada każdego dnia”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/08/wypowiedzi-zawodnikow-po-meczu-z-malaga-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.