10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.17godz.48min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard: Mamy nadzieję, że tym razem przyjdzie zwycięstwo

Gerard: Mamy nadzieję, że tym razem przyjdzie zwycięstwo

Po porażce w zeszłym tygodniu w Hospitalet, rezerwy zagrają dzisiaj na boisku Olot (17:00).

Dzisiejszy rywal Barcelony B ma tyle samo punktów w tabeli ile Blaugrana, czyli jeden, jednak oba zespoły mają nadzieję na zdobycie pierwszych trzech punktów, które pozwolą na chociaż minimalne oddalenie się z dołu tabeli.

Wszystko gotowe na Olot

Trener rezerw Barcelony, Gerard López, udzielił wypowiedzi dla Barça TV i fcbarcelona.cat, podczas której powiedział: „Jest to ważny mecz, tak jak wszystkie, jednak przede wszystkim dlatego, że mamy nadzieję, iż tym razem przyjdzie pierwsze zwycięstwo”. „Nie jest to łatwe boisko, skomplikowane, Olot jest dobrą drużyną, która wie, o co gra. Jednak my bardzo dobrze się przygotowaliśmy podczas długich treningów w tym tygodniu i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a ja jestem przekonany, że przyniesie nam to zwycięstwo”, dodał Gerard. Na koniec trener powiedział: „oni mają jak na razie tylko jeden punkt, jak my, i chłopcy to wiedzą. Musimy jednak pozostać skupieni by to wygrać”.

Juste, Campins i Kaptoum, na pewno nieobecni

Wczoraj zespół odbył ostatni trening w tym tygodniu przed meczem, a dzisiaj piłkarze udają się do Olot, gdzie zagrają o 17:00. Juste, Campins i Kaptoum na pewno nie zagrają w tym spotkaniu z powodu kontuzji, natomiast nie ma pewności co do Gumbau, który trenował z zespołem Luisa Enrique, jednak Gerard López nie przekreśla jego obecności.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/09/gerard-mamy-nadzieje-ze-tym-razem-przyjdzie-zwyciestwo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.