15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.15min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Celta była lepsza we wszystkim

Mascherano: Celta była lepsza we wszystkim

Javier Mascherano po porażce z Celtą przyznał, że rywale byli po prostu o wiele lepsi tego wieczora niż zawodnicy FC Barcelony.

Argentyńczyk nie miał wątpliwości i stwierdził, że rywale pokonali Blaugranę we wszystkich aspektach gry: „Przewyższyli nas nie tylko jeśli chodzi o wynik, ale także i o grę. To martwi nas najbardziej. W piłce tak już bywa. Celta była lepsza od nas we wszystkim, zagrała zdecydowanie lepiej, pokonała nas w pojedynkach indywidualnych i jest zasłużonym zwycięzcą”.

„W Barcelonie zawsze jest trudno po porażkach ze względu na wymagania jakie się tutaj stawia. Teraz trzeba po prostu myśleć o nastęnym meczu, który będzie w sobotę. Musimy zagrać dobry mecz i myśleć, że wszystko dopiero się zaczyna, do końca sezonu jeszcze daleko. Musimy zastanowić się też nad tym, co stało się w zeszłym sezonie”, dodał.

Mascherano zakończył swoją wypowiedź mówiąc, że „wiemy, że możemy mieć słabszy dzień, że rywal może być wtedy dużo lepszy i wygrywać we wszystkim. Po części jest to nasza wina, ale po części zasługa przeciwnika, który zagrał perfekcyjnie. Nie ma wymówek”.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2015/09/mascherano-celta-byla-lepsza-we-wszystkim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.