17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.12min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piqué: Życzę Realowi jak najgorzej

Piqué: Życzę Realowi jak najgorzej

Gerard Piqué w czwartek wziął udział w konferencji prasowej. Środkowy obrońca FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii mówił otwarcie o wielu sprawach.

W ostatnich dniach było głośno o Gerardzie Piqué, który najpierw zobaczył czerwoną kartkę w meczu o Superpuchar Hiszpanii, a później został wygwizdany podczas meczu reprezentacji Hiszpanii.

„Czułem się dobrze w obu spotkaniach. Jestem pozytywnie nastawioną osobą i zazwyczaj szczęśliwą. Zostały mi jeszcze dwa mecze zawieszenia i już nie mogę się doczekać gry”, powiedział Piqué.

Jeśli chodzi o gwizdy z trybun, to Katalończyk uważa, że dzieje się tak ze względu na ciągłą rywalizację FC Barcelony z Realem Madryt.

„Ma to pewnie związek z moimi komentarzami na ich temat. To się nie zmieni i ja się nie zmienię. Nieważne czy to się ludziom podoba czy nie. Nigdy nie chodziło mi o pokazanie braku szacunku do kogoś. Moja przemowa podczas celebracji była żartem”, dodał stoper Blaugrany.

„Niczego nie żałuję, mógłbym zrobić to samo tysiąc razy. Taki już jestem, życzę Realowi jak najgorzej, zawsze na tym opierała się ta rywalizacja”, stwierdził Gerard.

„Rywalizacja nie wpływa na moje relacje z zawodnikami z Madrytu. Świetnie dogaduję się z Ikerem Casillasem, a z Sergio Ramosem nigdy nie miałem na pieńku. W szatni jesteśmy jednością i chcę, żeby ludzie to zrozumieli”.

Reprezentacja

„Czuję się w pełni związany z kadrą narodową i przykro mi, że ludzie w to wątpią. Po dwukrotnym zdobyciu trypletu i sekstetu nie gram dla pieniędzy i prestiżu. Robię to, bo uważam to za słuszne. Będę to robił dopóki trener będzie mi ufał”.

„Ta cała sytuacja nie wpłynęła na mnie osobiście, ale bardziej na zespół, trenera i kolegów. Ludzie mają prawo wyrażać swoje zdanie, ale poprzez dobrą grę będę starał się ich przekonać. To sytuacja, której trzeba stawić czoła”.

Święto w Katalonii i mecz z Atlético

„Pójdę w piątek na demonstrację, jak zawsze, a w sobotę jest mecz z Atlético Madryt. Zawsze trudno gra się po przerwie na reprezentacje. Trzeba być dobrze przygotowanym fizycznie i mentalnie”.

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/09/pique-zycze-realowi-jak-najgorzej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.