18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.51min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard López: Zagramy z faworytem w lidze

Gerard López: Zagramy z faworytem w lidze

Rezerwy mają nadzieję na utrzymanie dobrej passy, która towarzyszyła im w ostatnich spotkaniach.

Piłkarze Gerarda Lópeza od 360 minut nie stracili bramki i nie przegrali czterech ostatnich spotkań. Dodatkowo, w ostatniej kolejce Barça B pokonała Alcoyano (1:0), jedyny zespół który zdołał wygrać z rezerwami Villarreal, faworytem w tych rozgrywkach oraz drużyną, z którą dzisiaj zmierzy się Barcelona (18:00).

Zmotywowani i z wiarą w zwycięstwo

Trener rezerw FC Barcelony, Gerard López, wypowiedział się przed sobotnim meczem dla Barça TV i www.fcbarcelona.es, mówiąc: „Zagramy z faworytem w tych rozgrywkach, jest to niewątpliwie drużyna, która jest przygotowana na awans. Składa się z wielu z wielu młodych zawodników, którzy jednak mają doświadczenie, a przede wszystkim dobrze rozpoczęli ten sezon ligowy”. „My jesteśmy bardzo zmotywowani na to spotkanie, włącza nam się gen rywalizacji kiedy musimy zmierzyć się z ważnym rywalem”, powiedział trener. „Jesteśmy przekonani, że możemy wygrać to spotkanie. Będzie to na pewno ciekawe spotkanie, w którym oba zespoły zagrają dobry futbol”, podsumował Gerard.

Wracają Ondoa, Quinti i Babunski

Wczoraj drużyna odbyła ostatni trening przed dzisiejszym meczem, który zagrają na wyjeździe. Trener Gerard López ogłosił wczoraj listę zawodników powołanych na spotkanie z Villarreal, na której nie znaleźli się kontuzjowani Suárez, Juste i Campins, ale znów pojawili się Ondoa i Babunski, którzy wrócili ze zgrupowań reprezentacji, oraz Quinti. Oto pełna lista powołanych: Ortolá, Ondoa, Quinti, Palencia, Grimaldo, Tarín, Costa, Ros, Samper, Maxi Rolón, Aitor, Dongou, Enguene, Kaptoum, Babunski, Cámara. Z decyzji trenera nie zagrają Bagnack i Godswill, a Gumbau trenuje z pierwszym zespołem FC Barcelony.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/10/gerard-lopez-zagramy-z-faworytem-w-lidze/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.