4dn.13godz.18min.

Hiszpania U21 remisuje ze Szwecją

Reprezentacja Hiszpanii U21 zremisowała 1-1 ze Szwecją w kolejnym eliminacyjnym spotkaniu do Mistrzostw Europy w 2017 roku, które odbędą się w Polsce.

Hiszpanie wyszli na prowadzenie w 20. minucie spotkania za sprawą Oliviera Torresa. Wszystko zaczęło się komplikować tuż po przerwie, kiedy to drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, otrzymał Saúl Ñíguez. Po godziny gry przyszło wyrównanie – gola dla Szwecji strzelił Engvall.

Napastnik FC Barcelony, Munir el Haddadi, wyszedł w wyjściowym składzie i grał przez 84 minuty. Miał swoje okazje, ale tym razem nie wpisał się na listę strzelców.

Na ten moment reprezentacja Hiszpanii jest trzecia w grupie z dorobkiem 7 punktów. Przed nimi plasują się: Chorwacja (9) i Szwecja (7).

Hiszpania 1-1 Szwecja

1-0 Oliver Torres 20″

1-1 Engvall 60″

Hiszpania: Kepa, Bellerín, Mere, Vallejo, Duarte; S. Ñíguez, Ceballos, Oliver, Deulofeu (Nahuel, min. 77), Asensio (José Rodríguez, min. 54), Munir El Haddadi (Borja Mayoral, min. 84)

Szwecja: Cajtoft, Wahlqvist, Lindelof, Joakim Nilsson, Augustinsson, Tankovic (Zeneli, min. 76), Fransson, Hallberg, Mrabti (Ayaz, min. 87), Engvall, Olsson (Rakip, min. 71)

Źródło: SEFutbol.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30