29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.26min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

López: Musimy grać w każdym meczu tak, jakby było on ostatnim

López: Musimy grać w każdym meczu tak, jakby było on ostatnim

Wygrać na własnym stadionie. Takie jest aktualne marzenie piłkarzy rezerw Barcelony po ostatnim zwycięstwie i remisie. Poczekać z tym jednak będą musieli do przyszłej kolejki, ponieważ tym razem mierzyć się będą na wyjeździe.

Barça B zagra jutro o 17:00 z inną drużyną rezerw, Atlético Levante, a mecz odbędzie się w Ciudad Deportiva de Buñol.

Cztery na sześć punktów w ostatnich meczach

Trener rezerw, Gerard López, wypowiedział się dla Barça TV i fcbarcelona.es przed jutrzejszym meczem: „Zawsze ważne jest, by wygrywać, jednak na razie zdobyliśmy cztery na sześć punktów w ostatnich dwóch meczach”. „Uważam, że zespół przechodził okres przystosowania do nowych rozgrywek i teraz będzie grać już tak, jak to było widoczne w dwóch ostatnich meczach. Jestem usatysfakcjonowany i zadowolony z pracy piłkarzy”, powiedział Gerard. Na temat rywala, López powiedział: „Jest to zespół, który bardzo dobrze gra z kontry, z sześciu strzelonych w lidze goli, trzy zostały zdobyte właśnie po grze z kontry, a reszta z karnych. My musimy każdy mecz grać tak, jakby był to ostatni mecz. Musi również przystosować się do murawy i wymiarów boiska.

Zawodnicy Juvenil, Carbonell i Pérez, na liście powołanych

Dzisiaj zespół odbył swój ostatni trening przed meczem, a Gerard López opublikował listę 16 powołanych zawodników. Nie pojawili się na niej piłkarze kontuzjowani: Suárez, Juste, Campins i Kaptoum oraz Gumbau i Cámara, którzy trenują z pierwszym zespołem Luisa Enrique. Oto pełna lista powołanych: Ortolá, Ondoa, Godswill, Palencia, Costa, Tarín, Grimaldo, Samper, Ros, Babunski, Maxi Rolón, Aitor, Dongou, Enguene, Alex Carbonell i Carles Pérez. Z decyzji trenera nie zagrają Bagnack i Quinti.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/10/lopez-musimy-grac-w-kazdym-meczu-tak-jakby-bylo-on-ostatnim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.