Trzy angielskie kluby zainteresowane Leo Messim

Trzy angielskie kluby zainteresowane Leo Messim

Leo Messi niejednokrotnie podkreślał, że chciałby zakończyć karierę w FC Barcelonie, jednak angielska prasa sugeruje, że trzy wielkie angielskie kluby są poważnie zainteresowane jego sprowadzeniem.

Ostatnie problemy Argentyńczyka z Urzędem Skarbowym doprowadziły do powstania spekulacji na temat możliwego odejścia napastnika po zakończeniu sezonu. Angielskie kluby chcą wykorzystać tę sytuację.

Zarówno „The Sun” jak i „Daily Mirror” poinformowały w piątek, że Manchester United, Manchester City i Chelsea dotarły już do środowiska Messiego, by ujawnić swoje zainteresowanie. Ponadto zapewniały, że wstępna propozycja została zaakceptowana.

Według „The Sun”, Leo Messi po 14 latach występów w FC Barcelonie chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Według tego samego źródła angielskie kluby kontaktowały się ze środowiskiem napastnika w ostatnich dwóch tygodniach, czyli w czasie, gdy ten przechodził proces rehabilitacji.

Przypomnijmy, że kontrakt Leo Messiego z FC Barceloną wygasa w 2018 roku, a jego klauzula wykupu wynosi 250 milionów euro.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB