31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.9godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villarreal B – FC Barcelona B: Remis na trudnym terenie (1:1)

Villarreal B – FC Barcelona B: Remis na trudnym terenie (1:1)

Barça B zdobyła bardzo ważny punkt na boisku lidera grupy trzeciej Segunda B, Villarreal B.

Piłkarze Gerarda Lópeza nie poddali się po stracie bramki i stwarzali sobie wiele okazji, co ostatecznie dało im wyrównującego gola w ostatnich minutach meczu.

Rezerwy Villarreal już w pierwszej minucie meczu miały świetną okazję na gola, jednak Ortoli udało się wybronić strzał. Później kilka okazji mieli piłkarze Blaugrany, Aitor i Cantalapiedra. Od tego momentu mecz był zlepkiem akcji obu zespołów. Jednak żadna z nich nie przyniosła bramki, aż do drugiej połowy.

W początkowych minutach po przerwie spotkanie ciągnęło się podobnym rytmem, aż do 64. minuty, kiedy to Leo Suárez zdobył bramkę dla Villarreal. Ortoli nie udało się w tym meczu utrzymać czystego konta, jednak nikt nie strzelił mu gola przez 424 minuty. Po trafieniu gospodarzy to Blaugrana zdominowała spotkanie i miała dwie świetne akcje w wykonaniu Wilfrida Kaptoum.

Wykluczenie ze spotkania piłkarza gospodarzy, Suáreza, dało gościom więcej miejsca i pozwoliło na tworzenie akcji i szybkich kontr. Jedna taka przyniosła upragnionego gola, kiedy to Grimaldo wykonał podkręcony strzał w kierunku bramki, a piłka odbiła się od nóg obrońcy gospodarzy, Pablo Iñígueza, i wpadła do siatki.

Następny mecz rezerwy zagrają na Miniestadi z Club Lleida Esportiu.

Villarreal B 1:1 FC Barcelona B

Villarreal B: Aitor, Edgar Ié, Marín, Mauro (Javi Ramirez 81″), Iñiguez, Larrea, Leo Suárez, Rodrigo (Ramiro 73″), Alfonso (Acosta 71″), Carlos Mtz, Fran Sol.

FC Barcelona B: Ortolá, Palencia, Costa, Tarín, Grimaldo, Samper, Babunski (Kaptoum 46″), Ros (Enguene 79″), Cámara (Maxi Rolón 58″), Dongou, Aitor.

Gole:

1:0, Leo Suárez 64″

1:1 Pablo Iñíguez (o.g.) 92″

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/10/villarreal-b-fc-barcelona-b-remis-na-trudnym-terenie-11/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.