5dn.13godz.41min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Chile remisuje, a mecz Argentyna – Brazylia przełożony

Zespół Claudio Bravo zremisował na Santiago , podczas gdy z powodu zalanego boiska w Buenos Aires mecz pomiędzy Argentyną a Brazylią został przełożony o 24 godziny.

Chile straciło pierwsze punkty w kwalifikacjach w meczu przeciwko Kolumbii, który zakończył się remisem 1:1. Bramkarz FC Barcelony rozegrał całe spotkanie, jego zespół wyszedł na prowadzenie po główce Arturo Vidala.

W 68. minucie wynik spotkania wyrównał James Rodriguez. Bravo, który otrzymał żółtą kartkę w 65. minucie za protesty, zaliczył kilka udanych interwencji, włącznie z kluczową w ostatnich sekundach spotkania. Oba zespoły podzieliły się punktami. Przed Chile wyjazd do Montevideo gdzie 18 listopada podejmą Urugwaj.

Mecz przełożony z powodu deszczu

Ulewne deszcze, które przeszły nad Buenos Aires sprawiły, że mecz na Estadio Monumental został przeniesiony na kolejny dzień. Argentyna ma dotychczas tylko jeden punkt, podczas gdy Brazylia przegrała z Chile i pokonała Wenezuelę 3:1.

Zawodnicy Barçy, Neymar i Dani Alves zostali powołani do reprezentacji Brazylii, a Javier Mascherano jest na liście graczy Argentyny na to spotkanie.  Neymar wystąpi po raz pierwszy dla reprezentacji od czasu kary, którą otrzymał podczas Copa América 2015 i będzie jednym z kluczowych zawodników Dungi w meczu przeciwko Argentynie bez Messiego.

Bez Suáreza Urugwaj stracił pierwsze punkty w meczu z Ekwadorem, przegrywając 2:1. Obecnie Ekwador zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i jest jedynym zespołem z kompletem punktów.

Mecze towarzyskie w Europie

Europejskie drużyny, które zakończyły już kwalifikacje do Euro 2016 rozgrywają mecze towarzyskie. Hiszpania z Iniestą, Busquetsem, Piqué, Albą i Bartrą w składzie zmierzy się z Anglią.

Zespół Ardy Turana zmierzy się towarzysko z Katarem, a Thomas Vermaelen, który wrócił po kontuzji zagra przeciwko Włochom.

Źródło: FCBarcelona.com

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2015/11/63622-2/