Messi może nie zagrać w El Clásico

Messi może nie zagrać w El Clásico

Według Sport, Messi może nie być w pełni gotowy do udziału w meczu przeciwko Realowi Madryt, który odbędzie się 21 listopada.

Kiedy Messi odniósł kontuzję w meczu przeciwko Las Palmas, wszyscy pytali jak długo zajmie mu powrót do gry. Pierwsze diagnozy mówił o 6 do 8 tygodni, które stawiały pod znakiem zapytania czy będzie mógł zagrać na Bernabéu przeciwko Realowi Madryt.

W poniedziałek, dziennikarz Javi Miguel napisał dla Sport, że Leo Messi będzie zupełnie wykluczony z meczu 21 listopada przeciwko Realowi Madryt. Według niego powrót do gry zawodnika wydłuży się o tydzień, a rekonwalescencja nie przebiega zgodnie z planem. Kolano Messiego nie jest wystarczająco silne, żeby rozpocząć bieganie, co oznacza, że nie będzie mógł wystąpić w meczu.

Priorytetem jest pełny powrót do zdrowia Messiego. Mecz na Bernabéu nie jest tak ważny, żeby zawodnik musiał zagrać. Obecnie Messi pracuje z dwoma zaufanymi osobami: Luisem Garcią (fizjoterapeuta) oraz Marcelo D”Andrea (masażysta). To oni powiedzieli Martino, że Messi nie będzie gotowy na mecze Argentyny.

To, że Messi nie zagra z Realem Madryt nie znaczy, że jest w kiepskiej sytuacji. Jego kolano wymaga jednak ostrożności i uwagi.

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB