21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.54min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi może nie zagrać w El Clásico

Messi może nie zagrać w El Clásico

Według Sport, Messi może nie być w pełni gotowy do udziału w meczu przeciwko Realowi Madryt, który odbędzie się 21 listopada.

Kiedy Messi odniósł kontuzję w meczu przeciwko Las Palmas, wszyscy pytali jak długo zajmie mu powrót do gry. Pierwsze diagnozy mówił o 6 do 8 tygodni, które stawiały pod znakiem zapytania czy będzie mógł zagrać na Bernabéu przeciwko Realowi Madryt.

W poniedziałek, dziennikarz Javi Miguel napisał dla Sport, że Leo Messi będzie zupełnie wykluczony z meczu 21 listopada przeciwko Realowi Madryt. Według niego powrót do gry zawodnika wydłuży się o tydzień, a rekonwalescencja nie przebiega zgodnie z planem. Kolano Messiego nie jest wystarczająco silne, żeby rozpocząć bieganie, co oznacza, że nie będzie mógł wystąpić w meczu.

Priorytetem jest pełny powrót do zdrowia Messiego. Mecz na Bernabéu nie jest tak ważny, żeby zawodnik musiał zagrać. Obecnie Messi pracuje z dwoma zaufanymi osobami: Luisem Garcią (fizjoterapeuta) oraz Marcelo D”Andrea (masażysta). To oni powiedzieli Martino, że Messi nie będzie gotowy na mecze Argentyny.

To, że Messi nie zagra z Realem Madryt nie znaczy, że jest w kiepskiej sytuacji. Jego kolano wymaga jednak ostrożności i uwagi.

Źródło: Weloba.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/11/messi-moze-nie-zagrac-w-el-clasico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.