04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.9godz.0min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abelardo: Luis Enrique zmienił grę Barçy

Abelardo: Luis Enrique zmienił grę Barçy

Przed meczem FC Barceloną trener Sportingu – Abelardo Fernández, który w przeszłości reprezentował barwy katalońskiego klubu, udzielił wywiadu dla Barça TV.

„Spotkanie trwa 90 minut i wszystko może się wydarzyć. Nie chcemy przed czasem wyjść z nastawieniem porażki. Chcemy stworzyć im trudności, choć wiemy że to nie będzie takie łatwe zadanie, grając z taką drużyną jak Barça”, powiedział Abelardo.

„Nigdy nie chcemy remisować, choć byłby to świetny wynik w meczu z Barçą”, dodał trener Sportingu.

„Mamy świetne relacje z Luisem Enrique. Rozmawiamy praktycznie co tydzień. On zmienił grę Barçy. On wykonuje świetną robotę i myślę, że pobije wszystkie rekordy”, przyznał Abelardo.

„Osiem lat byłem w Barçy, gdzie traktowali mnie bardzo dobrze. Mam wielu przyjaciół w Katalonii. Tęsknię za wspaniałą atmosferą, która panowała w szatni”, powiedział.

„Alen Halilović to zawodnik z wielką przyszłością, choć może jeszcze się poprawić, to normalne. Jednak bardzo nam pomógł i jestem pewien, że będzie to dalej robił”, przyznał trener.

„Barça zakończy swoje porażki w środę na Molinón. Od tej pory życzę jej, żeby wygrała wszystko do końca sezonu”, zakończył z uśmiechem Abelardo.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2016/02/abelardo-luis-enrique-zmienil-gre-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.