15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.3min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dobre statystyki Barcelony B

Dobre statystyki Barcelony B

FC Barcelona B to drużyna, która zaliczyła największy wzrost w ostatnich kolejkach w Segunda División B.

Nie chodzi tutaj jedynie o to, że wygrała wszystkie z ostatnich sześciu spotkań, ale również o jej statystyki podczas tych meczów. Zwycięstwa te wiążą się z dobrą postawą obrony i Ortoli, który nie wpuścił podczas tych meczów ani jednego gola, ale również formacji ofensywnej, która zdobyła 10 bramek. Dzięki temu wszystkiemu Blaugrana zdobyła 18 na 18 możliwych punktów w ostatnim czasie.

Drużyna Gerarda Lópeza, która w 20. kolejce zajmowała przedostatnią pozycję w tabeli i miała na koncie 19 punktów, obecnie znajduje się na dziewiątym miejscu i ma 37 punktów. Rezerwy znacznie zbliżyły się do strefy zespołów ubiegających się o możliwość grania w play-off i awansu do Segunda División. Obecnie, Barcelonie B brakuje jedynie pięć punktów do czwartej Lleidy Esportiu, jednak najbliższe mecze zagra z tymi lepszymi zespołami ze swojej grupy: Alcoyano (40 punktów, 7. miejsce), Villarrealem B (53 punktów, 1. miejsce), Lleidą (42 punkty, 4. miejsce) i Reus (50 punktów, 2. miejsce).

Oczywiście, celem na najbliższy tydzień jest pokonanie Alcoyano na El Collao, dzięki czemu Blaugrana zrównałaby się z nim punktowo i wyprzedziła w tabeli (dzięki zwycięstwu w pierwszym spotkaniu na Miniestadi 1:0). Również jeśli chodzi o kolejnych rywali, z którymi zmierzy się Barcelona B, to z nimi też nie przegrała w pierwszym meczu: remis 1:1 z Villarreal B na La Plana, zwycięstwo z Lleidą 1:0 na Miniestadi oraz wygrana 1:0 z Reus na Baix Camp.

Statystyki ostatnich sześciu spotkań

Bramkarz rezerw FC Barcelony, Adrián Ortolá, ale również Sergi Samper, Gerard Gumbau i Moisés Delgado, rozegrali pełen wymiar minut w ostatnich sześciu spotkaniach. Dani Romera, Fali, Xemi i Perea również zagrali we wszystkich tych spotkaniach, jednak byli zmieniani lub wchodzili jako zmiennicy. Cámara, Tarín i Salva Chamorro, nowy nabytek klubu podczas zimowego okienka transferowego, zagrali w pięciu spotkaniach. Salva Chamorro, który tylko raz podczas tych pięciu meczów znalazł się w podstawowym składzie, zdołał zaliczyć gola i asystę. Prócz niego strzelali i asystowali też: Dani Romera (2 gole, 1 asysta), Cámara (2 gole, 2 asysty), Kaptoum (2 gole), Perea (1 gol, 1 asysta) i Samper (1 asysta).

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/02/dobre-statystyki-barcelony-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.