10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.54min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: To wspaniały dzień dla fanów Barçy

Luis Enrique: To wspaniały dzień dla fanów Barçy

Pierwszy trener zespołu FC Barcelony wziął udział w konferencji prasowej po meczu, powiedział, że jego zespół okazał się znacznie lepszy w środowym spotkaniu.

Dla Valencii miał to być trudny test, ale zespół Luisa Enrique zniszczył drużynę z południa Hiszpanii zwyciężając 7:0, uszczęśliwiając tym samym fanów i trenera.

„Po tylu rozegranych meczach, widzieć zawodników grających tak płynnie i tak pewnie, to zasługuje na gratulacje”, powiedział po spotkaniu.

„Mamy bardzo ważny cel – kontynuować zdobywanie tytułów i sprawiać radość fanom”, powiedział.

Zamiast podchodzić ze spokojem do nadchodzącego rewanżu, który nie będzie miał znaczenia na rywalizację, Luis Enrique był konkretny i stanowczy.

„Pojedziemy do Walencji z takim samym podejściem jakie mamy przy okazji innych spotkań, dla naszego Klubu istotne będzie tylko zwycięstwo na Mestalla”.

„Myślę, że niesprawiedliwe byłoby mówić tylko o jednym zawodniku, ponieważ 14 zaprezentowało się znakomicie. Wszyscy zagrali dobrze. Napastnicy byli bardzo skuteczni, pomocnicy znaleźli przestrzeń, której potrzebowali. Nie daliśmy rywalowi żadnych szans”.

„Zagraliśmy znacznie lepiej, złapaliśmy rytm który potrzebowaliśmy i to pozwoliło na stworzyć więcej okazji. To wspaniały dzień. Wszyscy fani Barçy mają powody do szczęścia”.

„Mamy wyjątkowych zawodników, to pewne. Jednak wciąż mamy sporo rzeczy do poprawy”.

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2016/02/luis-enrique-to-wspanialy-dzien-dla-fanow-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.