04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.26min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano niedługo zadecyduje o swojej przyszłość

Adriano niedługo zadecyduje o swojej przyszłość

Brazylijski obrońca może przedłużyć swoją umowę z katalońskim klubem o rok albo latem odejść za darmo. Decyzje powinien podjąć do 15 marca.

Adriano w swoim obecnym kontrakcie ma opcję przedłużenia o kolejny rok, ale to do niego należy ostateczna decyzja czy z tego skorzysta. Obrońca ma określić swoje stanowisko do 15 marca. Większe jest prawdopodobieństwo, że Brazylijczyk jednak pozostanie na Camp Nou.

Dyrektor sportowy klubu, Roberto Fernández, potwierdził istnienie takiego zapisu w Catalunya Ràdio, którego był gościem jeszcze w październiku. „Adriano ma jeszcze rok ważnej umowy. Poczekamy do 15 marca czy z tego skorzysta”, mówił. 31-latek ostatnio nie gra za wiele, ale jest dobrym uzupełnieniem składu.

W tym sezonie Adriano rozegrał 18 spotkań, a dokładnie 1046 minut i strzelił jednego gola. Ostatni raz wybiegł na murawę podczas półfinałowego meczu z Valencią w Copa del Rey i zagrał też 90 minut przeciwko Sportingowi Gijón na El Molinón.

Zawodnik jest świadomy swojej roli w zespole i pogodził się z nią. Jest w drużynie, która aktualnie jest najlepsza na świecie i wygrywa kolejne trofea. W dodatku nie ma problemów w szatni, ponieważ ma wokół kilku swoich rodaków takich, jak Dani Alves, Rafinha czy Neymar. Obrońca nie robi problemów, pracuje na dobrą atmosferę, dlatego sztab szkoleniowy nie chce, aby odchodził z klubu.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/03/adriano-niedlugo-zadecyduje-o-swojej-przyszlosc/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.