3dn.0godz.4min.

BM Guadalajara – FC Barcelona Lassa: Kontynuacja zwycięskiej passy (26:36)

Barça w najlepszy sposób przygotowuje się do sobotniego spotkania z Rhein Neckar Lowen w Lidze Mistrzów, odnosząc wyjazdowe zwycięstwo nad Balonmano Guadalajara.

Pomimo tylko czteropunktowego prowadzenia do przerwy, Katalończycy w drugiej połowie powiększyli swoją przewagę do dziesięciu trafień i w ten sposób mogą cieszyć się z 81 kolejnych zwycięstw w Lidze Asobal.

Trener dał w tym spotkaniu szansę na odpoczynek takim zawodnikom jak: Jallouz, Kopljar czy Jicha. Jednak młodzi gracze tj. Duishebáev (3) czy Aleix Gómez (1)świetnie wywiązali się ze swojej roli. Najwięcej bramek dla Katalończyków zdobyli jednak doświadczeni Víctor Tomás (6/6) i Kiril Lazarov (6/7).

BM Guadalajara, 26

FC Barcelona Lassa, 36

Guadalajara: Carlos Barbero, Sergio Mellado (1), Ionut, Chema Márquez (4), Bozalongo (6), Rocha (4), Mikel Redondo. Zmiennicy: Víctor Montoya (2), Nicolás López (1), Iker Antonio (6), Moya (2), Daniel Sedano, Parra, Adrian Eceolaza.

Barça: Saric, Víctor Tomás (6), Entrerrios (4), Sorhaindo (3), Sarmiento (3), Ariño (2), Gurbindo Zmiennicy: Noddesbo (1), Gonzalo, Syprzak (3), Ruesga, Lazarov (6), Sigurdsson (3), Viran Morros, Duishebáev (3), Aleix Gómez (1).

Sędziowie: Manuel Casado Fernández i Manuel Vera Avila.

Wynik co 5 minut: 3-3, 5-8, 7-12, 8-16, 10-16, 14-18 (przerwa), 16-22, 17-26, 18-27, 22-32, 24-34,26-36.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2016/03/bm-guadalajara-fc-barcelona-lassa-kontynuacja-zwycieskiej-passy-26-36/