21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.11godz.50min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Claudio Bravo: Mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie

Claudio Bravo: Mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie

Bramkarz FC Barcelony – Claudio Bravo udzielił wywiadu przed zbliżającym się pojedynkiem reprezentacji Chile z Argentyną.

„To oczywiste, że Leo Messi czuje się zraniony, ponieważ przegrał finał Mistrzostw Świata i jego celem było Copa América. Jego drużyna miała potencjał, by to osiągnąć i byli głównym kandydatem do ostatecznego zwycięstwa. Jednak my także rozegraliśmy dobre Mistrzostwa Świata i czuliśmy, że możemy osiągnąć coś wielkiego w kolejnym turnieju. Czuliśmy się silni i podeszliśmy do tego z optymizmem, że może nam się udać”, powiedział Bravo.

„Teraz tylko myślę o FC Barcelonie i mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie. Jestem tutaj szczęśliwy, moja rodzina także. Ale jeśli miałbym możliwość powrotu do Chile, chciałbym pozostać na dobrym poziomie. Nie chciałbym sprawiać wrażenia, że nie mogę dać z siebie wszystkiego”, przyznał bramkarz.

„Jestem fanem Colo Colo. To klub, który mnie ukształtował, gdzie przeżyłem wiele wspaniałych momentów i to oczywiste, że chciałbym tam zakończyć karierę. Powiedziałem żonie i przyjaciołom, że nie mam problemu z tym, by grać w dowolnej ekipie. Mogę grać w Unión, Católica czy innej drużynie, gdzie czułbym się szczęśliwy. I to nie dlatego, że jestem fanem tej ekipy. Po prostu chcę się cieszyć, że mogę pomóc swojej drużynie swoją pracą”, powiedział Chilijczyk.

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/03/claudio-bravo-mam-nadzieje-ze-jak-najdluzej-bede-mogl-grac-w-europie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.