Claudio Bravo: Mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie

Claudio Bravo: Mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie

Bramkarz FC Barcelony – Claudio Bravo udzielił wywiadu przed zbliżającym się pojedynkiem reprezentacji Chile z Argentyną.

„To oczywiste, że Leo Messi czuje się zraniony, ponieważ przegrał finał Mistrzostw Świata i jego celem było Copa América. Jego drużyna miała potencjał, by to osiągnąć i byli głównym kandydatem do ostatecznego zwycięstwa. Jednak my także rozegraliśmy dobre Mistrzostwa Świata i czuliśmy, że możemy osiągnąć coś wielkiego w kolejnym turnieju. Czuliśmy się silni i podeszliśmy do tego z optymizmem, że może nam się udać”, powiedział Bravo.

„Teraz tylko myślę o FC Barcelonie i mam nadzieję, że jak najdłużej będę mógł grać w Europie. Jestem tutaj szczęśliwy, moja rodzina także. Ale jeśli miałbym możliwość powrotu do Chile, chciałbym pozostać na dobrym poziomie. Nie chciałbym sprawiać wrażenia, że nie mogę dać z siebie wszystkiego”, przyznał bramkarz.

„Jestem fanem Colo Colo. To klub, który mnie ukształtował, gdzie przeżyłem wiele wspaniałych momentów i to oczywiste, że chciałbym tam zakończyć karierę. Powiedziałem żonie i przyjaciołom, że nie mam problemu z tym, by grać w dowolnej ekipie. Mogę grać w Unión, Católica czy innej drużynie, gdzie czułbym się szczęśliwy. I to nie dlatego, że jestem fanem tej ekipy. Po prostu chcę się cieszyć, że mogę pomóc swojej drużynie swoją pracą”, powiedział Chilijczyk.

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB