Sergi Roberto: Jesteśmy świadomi tego, że ponownie możemy sięgnąć po tryplet

Sergi Roberto: Jesteśmy świadomi tego, że ponownie możemy sięgnąć po tryplet

Sergi Roberto wziął dzisiaj udział w prezentacji turnieju MIC (Mediterranian International Cup), podczas którego udzielił krótkiego wywiadu.

„Jesteśmy świadomi tego, że możemy zdobyć tryplet jeszcze raz. Jesteśmy w finale Pucharu Króla, a w lidze zostało dziesięć meczów. Liga Mistrzów jest bardziej skomplikowana, jednak bierzemy to pod uwagę”, powiedział zawodnik FC Barcelony.

Piłkarz pochodzący z Reus, który piastuje tegorocznej edycji turnieju, w którym brał udział z Santes Creus, kiedy miał 10 lat, oraz z Barçą Cadete w 2008 roku, stwierdził, że „mimo iż ponowne zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest niezwykle trudnym zadaniem, to samo dokonanie tego byłoby wydarzeniem historycznym”.

Sergi Roberto wyjaśnił, że „dzięki pracy wykonanej w tym roku mam dużo więcej możliwości do gry” i że drużyna „jest w aktualnie w najwyższej formie”. „Mamy nadzieję, że sezon skończy się najlepiej jak to możliwe”, dodał. Piłkarz mówił również o drugim meczu w 1/8 finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się w środę 16 marca: „Arsenal nie jest łatwym rywalem, jednak my mamy zaliczkę z poprzedniego meczu, a u nich nie zagra kilku zawodników. Mimo wszystko, oni mogą jeszcze skomplikować sytuację. Musimy grać o zwycięstwo od pierwszej minuty”.

Trzy zespoły Blaugrany

W turnieju, któremu piastuje Sergi Roberto i który rozegrany zostanie między 23 a 27 marca w 22 gminach prowincji Girona, wystąpią trzy drużyny FC Barcelony – Alevín A, Infantil A i Cadete A.

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB