18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.27min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Roberto: Jesteśmy świadomi tego, że ponownie możemy sięgnąć po tryplet

Sergi Roberto: Jesteśmy świadomi tego, że ponownie możemy sięgnąć po tryplet

Sergi Roberto wziął dzisiaj udział w prezentacji turnieju MIC (Mediterranian International Cup), podczas którego udzielił krótkiego wywiadu.

„Jesteśmy świadomi tego, że możemy zdobyć tryplet jeszcze raz. Jesteśmy w finale Pucharu Króla, a w lidze zostało dziesięć meczów. Liga Mistrzów jest bardziej skomplikowana, jednak bierzemy to pod uwagę”, powiedział zawodnik FC Barcelony.

Piłkarz pochodzący z Reus, który piastuje tegorocznej edycji turnieju, w którym brał udział z Santes Creus, kiedy miał 10 lat, oraz z Barçą Cadete w 2008 roku, stwierdził, że „mimo iż ponowne zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest niezwykle trudnym zadaniem, to samo dokonanie tego byłoby wydarzeniem historycznym”.

Sergi Roberto wyjaśnił, że „dzięki pracy wykonanej w tym roku mam dużo więcej możliwości do gry” i że drużyna „jest w aktualnie w najwyższej formie”. „Mamy nadzieję, że sezon skończy się najlepiej jak to możliwe”, dodał. Piłkarz mówił również o drugim meczu w 1/8 finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się w środę 16 marca: „Arsenal nie jest łatwym rywalem, jednak my mamy zaliczkę z poprzedniego meczu, a u nich nie zagra kilku zawodników. Mimo wszystko, oni mogą jeszcze skomplikować sytuację. Musimy grać o zwycięstwo od pierwszej minuty”.

Trzy zespoły Blaugrany

W turnieju, któremu piastuje Sergi Roberto i który rozegrany zostanie między 23 a 27 marca w 22 gminach prowincji Girona, wystąpią trzy drużyny FC Barcelony – Alevín A, Infantil A i Cadete A.

mainXX:/2016/03/sergi-roberto-jestesmy-swiadomi-tego-ze-ponownie-mozemy-siegnac-po-tryplet/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.