03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.9godz.18min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie Bartomeu i Zubizarrety

Spotkanie Bartomeu i Zubizarrety

Prezydent FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, zjadł dziś obiad w towarzystwie byłego dyrektora sportowego klubu, Andoniego Zubizarrety.

Obaj panowie chcieli, żeby informacja o ich spotkaniu nie została nagłośniona, jednak kataloński Sport donosi, że Bartomeu i Zubi spotkali się w dość znanej restauracji w Barcelonie, Café Turo. Spotkanie trwało półtorej godziny.

To pierwsze takie spotkanie Bartomeu i Zubizarrety od czasu kiedy Bask został zwolniony ze swojej posady, czyli od ponad roku. Decyzja o tym została podjęta bezpośrednio przez prezydenta po porażce na Anoeta z Realem Sociedad. Dwa dni później Bartomeu poinformował też o przyspieszonych wyborach prezydenckich.

Odkąd Zubi został zwolniony, zachowywał ostrożnie ciszę na temat Barçy aż do 17 stycznia. Wtedy w wywiadzie dla El Periódico wyjaśnił, że najbardziej zasmuciło go to, że twierdzono, że Zubi tak naprawdę nie pracuje. Poza tym, o Barcelonie się już nie wypowiadał.

Na chwilę obecną nie znamy powodu spotkania Bartomeu i Zubizarrety. Być może było to tylko przyjacielskie spotkanie, a być może prezydent planuje powrót Andoniego do klubu. To jednak nie wydaje się zbyt prawdopodobne, bo sam Bartomeu powiedział, że zwolnił Baska, ponieważ stracił do niego zaufanie.

Źródło: Sport.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/03/spotkanie-bartomeu-i-zubizarrety/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.