04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.10godz.52min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suárez: Założyłem się z Neymarem o hamburgera

Suárez: Założyłem się z Neymarem o hamburgera

Luis Suárez wziął udział w swojej pierwszej konferencji prasowej po powrocie do reprezentacji po prawie dwuletniej przerwie, gdzie odpowiadał także na pytania związane z klubem.

„Kiedy przechodziłem do FC Barcelony pytano mnie, gdzie będę grał, ponieważ jestem piłkarzem, który walczy w obronie i biega, podczas gdy stylem Barçy jest rozgrywanie piłki. Szybko zorientowałem się, że moje ruchy i moja postawa może poprawić kilka rzeczy i będzie korzystna dla moich kolegów z drużyny”, powiedział Urugwajczyk.

„Przed meczem z reprezentacją Brazylii założyłem się z Neymarem o hamburgera. Ten, kto przegra, będzie musiał oczywiście postawić go wygranemu”, przyznał Suárez.

„Neymar jest świetnym kolegą, zawsze żartujemy w Barçy. Wiem jednak także, że każdy z nas chce jak najlepiej dla swojej reprezentacji i da z siebie z maksimum”, dodał zawodnik.

„To, co się wydarzyło pozwoliło zdjąć ze mnie presję. Reprezentacja Urugwaju jest bardzo zjednoczoną drużyną, która nie zależy od nikogo”, odpowiedział, zapytany o swój powrót do reprezentacji.

Źródło: Sport.es / MundoDeportivo.com

mainXX:/2016/03/suarez-zalozylem-sie-z-neymarem-o-hamburgera/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.