31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal: Barça nie może sobie pozwolić na porażkę w dwóch kolejnych meczach

Abidal: Barça nie może sobie pozwolić na porażkę w dwóch kolejnych meczach

Były zawodnik FC Barcelony – Éric Abidal wypowiedział się na temat pojedynku FC Barcelony z Atlético w Lidze Mistrzów.

„To będzie kolejny trudny mecz, na pewno. Zespół będzie musiał dać z siebie wszystko, tak jak na Camp Nou. Barça nie może sobie pozwolić na porażkę w dwóch kolejnych meczach, zwłaszcza z dwoma klubami z Madrytu. Ubiegłotygodniowe zwycięstwo było ważne, jednak teraz zawodnicy będą musieli całkowicie skoncentrować się na opanowaniu boiska Atlético”, powiedział Francuz.

„Najważniejszym momentem w mojej karierze było podpisanie pierwszego kontraktu z FC Barceloną, ale przede wszystkim wygranie Ligi Mistrzów w 2011 roku po bardzo trudnej walce z chorobą. Pamiętam ten duch zespołu i determinację, by zdobyć kolejne trofea”, przyznał Abidal.

„Puyol i Guardiola powiedzieli mi, że mogę dołączyć do kapitanów, którymi wówczas byli Messi, Iniesta, Xavi i Víctor Valdés. To był niesamowity moment”, powiedział zawodnik.

„To nie było tylko zwycięstwo Barcelony, ale także wszystkich ludzi, którzy mi pomogli, szczególnie mojej żony, rodziny, wszystkich fanów FC Barcelony i wszystkich, którzy kochają futbol”, dodał Abidal.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/abidal-barca-nie-moze-sobie-pozwolic-na-porazke-w-dwoch-kolejnych-meczach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.