Agent Halilovicia potwierdza zainteresowanie ze strony Valencii

Agent Halilovicia potwierdza zainteresowanie ze strony Valencii

Valencia może być nowym klubem Halilovicia. Agent zawodnika – Zoran Stojadinović potwierdził bowiem w jednym z wywiadów poważne zainteresowanie tego klubu.

Agent uważa, że po sezonie spędzonym na wypożyczeniu w Sportingu Gijón, zawodnik nie jest jeszcze w pełni gotowy, by dołączyć do pierwszej drużyny FC Barcelony. Dlatego uważa, że Halilović powinien udać się na kolejne wypożyczenie do innej drużyny z ligi hiszpańskiej.

„Valencia jest idealnym klubem dla Halilovicia i bardzo mu się podoba”, powiedział Zoran Stojadinović, dodając, że Robert Fernández chciałby, żeby to nowe wypożyczenie przebiegało na takich samych warunkach, co obecne.

„Jeśli miałby opuścić Barcelonę, powinniśmy znaleźć dla niego klub o odpowiednim stylu gry. Istnieją dwa kluby idealne do niego”, powiedział sugerując, że zawodnik mógłby przejść do Valencii lub Sevilli.

„Barcelona nie chce sprzedawać Halilovicia. Wiele razy rozmawiałem z Robertem Fernándezem i takie jest moje wrażenie”, powiedział zawodnik.

„Klauzula wykupu Halilovicia wynosi 35 milionów euro, a zawodnik ma jeszcze trzy lata kontraktu z Barceloną. W każdym przypadku trzeba będzie rozmawiać z Barçą”, dodał.

Źródło: Sport.es / ElDesmarque.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB