29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.49min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Agent Halilovicia: Wypożyczenie? Tylko do La Liga

Agent Halilovicia: Wypożyczenie? Tylko do La Liga

Pomocnik FC Barcelony, Alen Halilović, otrzymał wiele ofert z innych czołowych lig w całej Europie, w tym z Premier League. Jednak według jego agenta, wolałby on pozostać w pierwszej drużynie na Camp Nou. 

Przyszłość Alena Halilovicia wisi w powietrzu. FC Barcelona zastanawia się, co będzie najlepsze dla ich zawodnika. Wydaje się, że Katalończycy planują kolejne jego wypożyczenie.

„Jeśli FC Barcelona ponownie wybierze wypożyczenie, wolimy aby Halilović pozostał w Hiszpanii. Dla niego, La Liga jest lepsza niż Premier League”, powiedział Zoran Stojadinović, agent Chorwata.

Halilović zagrał w 32 spotkaniach dla Sportingu Gijón, w których strzelił 3 bramki i zaliczył 5 asyst. Agent Alena potwierdza, że cały czas jest w kontakcie z FC Barceloną: „Ze względu na jego sytuację, wkład i zaangażowanie, uważa (Roberto Fernández, derektor sportowy katalońskiego klubu – przyp. red.) że wypożyczenie ocenia pozytywnie”.

„To nie jest dobry czas, aby omówić kontrakt z Barceloną, teraz myślimy o La Liga. Zakończymy sezon, a potem będziemy rozmawiać z klubem”, zakończył.

Źródło: Marca.com

mainXX:/2016/04/agent-halilovicia-wypozyczenie-tylko-do-la-liga/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.