31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.10godz.49min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Agüero: Mam wielu znajomych w Barçy, jednak mam nadzieję, że to Atleti przejdzie dalej

Agüero: Mam wielu znajomych w Barçy, jednak mam nadzieję, że to Atleti przejdzie dalej

Pojedynek Atlético Madryt i FC Barcelony o miejsce w półfinale Ligi Mistrzów fascynuje media z całe świata. O meczu wypowiadają się też zawodnicy obu zespołów oraz potencjalni przyszli rywale.
Jednym z nich jest Kun Agüero, napastnik Manchesteru City, które wczoraj wyeliminowało z Ligi Mistrzów PSG. Piłkarz, grający kiedyś w Rojiblancos stwierdził, że „mam wielu przyjaciół w Barcelonie, jednak mam nadzieję, że to Atlético Madryt przejdzie dalej”.

Argentyńczyk potwierdził, że zawsze kiedy ma taką możliwość, kibicuje Atlético. „Jestem ciekawy przebiegu tego meczu, tak jak poprzedniego, mam nadzieję, że będzie to dobre widowisko. Atleti w ostatnich latach zaczęło grać dużo lepiej i myślę, że może rozegrać z Barceloną bardzo dobre spotkanie. Oczywiście, jako że grałem w Atlético, mam nadzieję, że pójdzie im jak najlepiej”.

Na koniec, Agüero wyraził zadowolenie z pracy swojego rodaka Simeone: „Cieszę się z tego, jak Cholo wykonuje swoją pracę i dokąd zaprowadził Atleti. Mam nadzieję, że będzie to utrzymywał jak najdłużej”.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2016/04/aguero-mam-wielu-znajomych-w-barcy-jednak-mam-nadzieje-ze-to-atleti-przejdzie-dalej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.