29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.47min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alves: Messi nie lubi przegrywać nawet na treningu

Alves: Messi nie lubi przegrywać nawet na treningu

Dani Alves udzielił wywiadu dla brazylijskiej gazety „Folha de Sao Paulo”, gdzie wypowiedział się na tematy związane z FC Barceloną.

„Leo Messi powinien być punktem odniesienia dla nas wszystkich przez swoje ogromne zaangażowanie. On nie lubi przegrywać nawet na treningu”, powiedział Alves.

„Nasza przyjaźń jest niesamowita. Mamy bardzo silne relacje od początku. Muszę podziękować Sylvinho, bo to on wszystko zapoczątkował. Mamy wielki szacunek dla siebie, a nasza przyjaźń pozostaje nie tylko na boisku, lecz także poza nim”, przyznał brazylijski obrońca.

„Dobrze dogaduję się z Messim na boisku. Wiemy, jak lubi odbierać piłkę i barć udział w spotkaniu. On musi zawsze być z piłką przy nodze. Zawsze staram się go znajdować na boisku, bo on robi różnicę”, stwierdził Alves.

„Dla mnie ogromną przyjemnością jest gra u boku Messiego. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią jego historii”, powiedział zawodnik.

Na zakończenie Dani Alves przesłał wiadomość dla najmłodszych. „Polecam Wam, by nie grać dla pieniędzy czy sławy. Lecz grać dla swojej pasji. Jeśli masz marzenia, musisz walczyć, by je zrealizować. Leo Messi to zrobił. On pokonał wiele trudności, by dojść tu gdzie, jest teraz”, powiedział.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/alves-messi-nie-lubi-przegrywac-nawet-na-treningu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.