03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.26min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Atlético Baleares – FC Barcelona B: Dwie decydujące minuty (3:0)

Atlético Baleares – FC Barcelona B: Dwie decydujące minuty (3:0)

FC Barcelona B przegrała dzisiaj z Atlético Baleares 0:3. Wynik tego meczu został praktycznie ustalony w ciągu dwóch minut w pierwszej połowie, a w drugiej jedynie został on przypieczętowany.

Początek spotkania był dość wyrównany, obie drużyny wchodziły na połowy przeciwników i starały stworzyć sobie akcje bramkowe. Pierwszą akcją, dla Barçy B, popisał się Alberto Perea, strzelając w nieznacznej odległości od bramki. Następnie zaatakował Javi Casares z zespołu gospodarzy, który zmusił Ezekiete do interwencji.

Następnie przyszły dwa gole dla Atlético Baleares, które praktycznie zakończyły tę rywalizację. Obie bramki padły w ciągu dwóch minut po uderzeniach głową. Piłkarze Blaugrany chcieli jeszcze coś zmienić i po przerwie, oraz po dokonaniu trzech zmian, udało im się na chwilę przejąć inicjatywę. Najbardziej aktywny z zawodników, Rafa Mujica, jeden z tych, którzy pojawili się w drugiej połowie, popisał się dwiema dobrymi okazjami, jednak żadna nie przyniosła gola.

Starania rezerw Barcelony na zdobycie pierwszej bramki zostały przerwane golem Xisco, który zabił wszelkie nadzieje Blaugrany i ustalił ostatecznie wynik meczu rozgrywanego na Balearach.

CD Atlético Baleares 3:0 FC Barcelona B

Atlético Baleares: Vicenç, Juanjo, Malik, Manu, Guasp, Esteban, Casares, Kike López (Juan Vich 81″), Xisco (Kristian 77″), Fullana (Thilo 73″), Jurado.

FC Barcelona B: Ezkieta, Godswill, Moisés (Carbonell 46″), Rodri, Borja López (Ros 46″), Gumbau, Kaptoum (Mujica 46″), Aleñá, Chamorro, Perea, Cámara.

Gole:

1:0 Manu 23″

2:0 Rubén Jurado 25″

3:0 Xisco 69″

Źródło: FCBarcelona.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/04/atletico-baleares-fc-barcelona-b-dwie-decydujace-minuty-30/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.