1dn.4godz.6min.

Atlético Baleares – FC Barcelona B: Dwie decydujące minuty (3:0)

FC Barcelona B przegrała dzisiaj z Atlético Baleares 0:3. Wynik tego meczu został praktycznie ustalony w ciągu dwóch minut w pierwszej połowie, a w drugiej jedynie został on przypieczętowany.

Początek spotkania był dość wyrównany, obie drużyny wchodziły na połowy przeciwników i starały stworzyć sobie akcje bramkowe. Pierwszą akcją, dla Barçy B, popisał się Alberto Perea, strzelając w nieznacznej odległości od bramki. Następnie zaatakował Javi Casares z zespołu gospodarzy, który zmusił Ezekiete do interwencji.

Następnie przyszły dwa gole dla Atlético Baleares, które praktycznie zakończyły tę rywalizację. Obie bramki padły w ciągu dwóch minut po uderzeniach głową. Piłkarze Blaugrany chcieli jeszcze coś zmienić i po przerwie, oraz po dokonaniu trzech zmian, udało im się na chwilę przejąć inicjatywę. Najbardziej aktywny z zawodników, Rafa Mujica, jeden z tych, którzy pojawili się w drugiej połowie, popisał się dwiema dobrymi okazjami, jednak żadna nie przyniosła gola.

Starania rezerw Barcelony na zdobycie pierwszej bramki zostały przerwane golem Xisco, który zabił wszelkie nadzieje Blaugrany i ustalił ostatecznie wynik meczu rozgrywanego na Balearach.

CD Atlético Baleares 3:0 FC Barcelona B

Atlético Baleares: Vicenç, Juanjo, Malik, Manu, Guasp, Esteban, Casares, Kike López (Juan Vich 81″), Xisco (Kristian 77″), Fullana (Thilo 73″), Jurado.

FC Barcelona B: Ezkieta, Godswill, Moisés (Carbonell 46″), Rodri, Borja López (Ros 46″), Gumbau, Kaptoum (Mujica 46″), Aleñá, Chamorro, Perea, Cámara.