21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.24min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça otrzymała ofertę za Vermaelena

Barça otrzymała ofertę za Vermaelena

Belgijski obrońca jest gotowy odejść z Klubu latem i powrócić do Premier League.

Barcelona otrzymała oficjalną ofertę za Thomasa Vermaelena, który jest gotowy odejść z Klubu latem. Swoją propozycję złożył Liverpool, który skonkretyzował swoją ofertę za Belga. Angielski klub nie zapłaci więcej niż 10 milionów euro za środkowego obrońcę, który kosztował Klub z Katalonii 19 milionów euro. Zawodnik rzadko miał okazję gry, w przeciągu ostatnich dwóch lat, kiedy przybył do Barcelony. Na ten moment, Barça liczy na większe zainteresowanie zawodnikiem w Premier League, z West Ham na czele.

Vermaelen wie, że musi rozglądać się za nowym klubem, ze względu na ograniczone możliwości gry na Camp Nou. Jego pierwszy sezon został spisany na straty z powodu kontuzji. Rozpoczął ten sezon grając, ale jego występy zmniejszały się wraz z postępem sezonu. Barça chce przebudować swoją defensywę latem, sprzedając Vermaelena (i możliwe, że Marca Bartrę), który przewija się w tematach transferów od kilku miesięcy.

Belg będzie chciał powrócić do Premier League. To tam właśnie miał swój dobry okres w Arsenalu i wciąż ma dobrą reputację. Liverpool kontaktował się z jego przedstawicielami kilka tygodni temu. Chelsea także była łączona, jednak nie było oficjalnych oznak zainteresowania ze strony The Blues. Prawdopodobne, że także West Ham złoży ofertę, podczas gdy agent zawodnika kontaktował się także z tureckimi klubami. Besiktas chce go, ale Vermaelen wolałby pozostać w Europie.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/04/barca-otrzymala-oferte-za-vermaelena/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.