20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.35min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Chiringuito: Real nadal chce Neymara

Chiringuito: Real nadal chce Neymara

Prezydent Realu Madryt, Florentino Pérez, nadal chce widzieć Neymara na Estadio Santiago Bernabéu, co stało się jego obsesją. 

Real Madryt reaktywował operację „Neymar” w momencie, kiedy FC Barcelonie nie idzie, a Brazylijczyk jest cieniem samego siebie. Według opinii programu El Chiringuito, Królewscy nie dawali nadziei na zakontraktowanie napastnika, ale w obecnym momencie mają nadzieję, że problemy między obiema stronami z powodu różnych spraw podatkowych, mogą zadziałać na ich korzyść.

Według tego samego programu, w kontrakcie istnieje klauzula w kontrakcie Neymara z FC Barceloną, która mówi, że kataloński klub będzie zobligowany do zapłacenia pieniędzy Urzędowi Skarbowemu. Real Madryt ma nadzieję z tego skorzystać i jest gotowy zapłacić 190 milionów euro klauzuli.

Zakontraktowania Neymara staje się największą obsesją Florentino Péreza. Prezydent Realu Madryt nie może sobie wybaczyć, że wypuścił go z rąk na rzecz FC Barcelony. Dyrektorzy klubu spędzili dużo czasu, żeby zdestabilizować relację między Brazylijczykiem a Katalończykami stosując taktykę podstępu.

Obecnie Neymar ma kontrakt do 2018 roku, ale sporo mówiło się o tym, że FC Barcelona pracuje nad jego przedłużeniem.

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/04/chiringuito-real-nadal-chce-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.