04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.8godz.38min.
12.70 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cristiano Ronaldo doradza się u lekarzy Barçy

Cristiano Ronaldo doradza się u lekarzy Barçy

Zawodnik Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, jest w stanie zrobić wszystko, aby wrócić do gry, jak najszybciej. Portugalczyk nawet miał doradzać się u lekarzy FC Barcelony. 

Cristiano Ronaldo jest zdesperowany. Tak bardzo, że Portugalczyk dał zielone światło jednej z osób ze swojego otoczenia, aby ta skontaktowała się z lekarzami FC Barcelony w sprawie opinii na temat jego urazu. Zawodnik Realu Madryt ma świadomość profesjonalizmu sztabu medycznego katalońskiego klubu.

Sytuacja ta pokazuje, że Portugalczyk nie ufa lekarzom Realu Madryt. Po tym jak został źle zdiagnozowany po spotkaniu z Villarrealem, Cristiano Ronaldo ma problemy z powrotem do gry. Przede wszystkim chodzi o fakt nawrotu urazu podczas treningu przed starciem z Manchesterem City w Lidze Mistrzów.

Od tego czasu Cristiano Ronaldo przeszedł badania w Manchesterze, w miejscu, gdzie leczył się za czasów gry dla Czerwonych Diabłów, a kolejne w Madrycie w Szpitalu Ruber. Stopień absurdu osiągnął nowy poziom, gdy wyjeżdżając z ostatnich badań, ukrywał się w bagażniku swojego samochodu – oczywiście wszystko było za plecami włodarzy Realu.

Jedynym niezbitym faktem jest to, że Cristiano jest gotów zrobić wszystko, aby rozwiązać swoje problemy z kontuzjami i zagrać w rewanżu z Manchesterem City w najbliższą środę. Nawet jeśli to oznacza pytanie o radę największego wroga.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/cristiano-ronaldo-doradza-sie-u-lekarzy-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.