29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.0min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Express: Barça zainteresowana Leno

Express: Barça zainteresowana Leno

Bramkarz Bayeru Leverkusen i reprezentacji Niemiec, Bernd Leno, stał się obiektem zainteresowań FC Barcelony oraz Tottenhamu. 

Według dziennika Express, Bernd Leno w Leverkusen ma klauzulę wynoszącą około 16,2 miliona euro, która przestanie istnieć z dniem 30 kwietnia. Spowodowało to, że zarówno FC Barcelona, jak i Tottenham, są postawieni w stan gotowości i oceniają szansę na zaklepanie transferu.

Jak głoszą doniesienia brytyjskiej prasy, Barça i Tottenham są zainteresowani zakontraktowaniem drugiego bramkarza reprezentacji Niemiec. Te same informacje sugerują, że 24-letni Leno uważa, iż nadszedł najlepszy moment na zrobienie kroku do przodu i pozostawienie Bayeru oraz Bundesligi.

Leno, którym również interesuje się Liverpool, ma w kontrakcie klauzulę kończącą się w kwietniu. Wydaje się, że Tottenham jest najlepiej przygotowany, aby ją jeszcze wykorzystać. Na niekorzyść Anglików przemawiają obecne relacje między klubem a szkoleniowcem, Rogerem Schmidtem, które nie są najlepsze.

Transfer do FC Barcelony wydaje się być mało prawdopodobny, ponieważ kataloński klub nie chce kupować nowego bramkarza dopóki swojej decyzji nie podejmie Marc-André ter Stegen.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/express-barca-zainteresowana-leno/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.