10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.10godz.36min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona B – CE Sabadell: Jedno z ważniejszych starć w tym sezonie

FC Barcelona B – CE Sabadell: Jedno z ważniejszych starć w tym sezonie

Mimo, że uzyskanie awansu jest mało prawdopodobne, Barça B chce mieć jakiekolwiek szanse i chce wygrać możliwie jak najwięcej meczów do końca sezonu.

Dzisiaj, o godzinie 18:00, Miniestadi odwiedzi Sabadell i rozegra z Barceloną mecz niezwykle ważny dla obu stron. W dwóch poprzednich spotkaniach tych drużyn, w lidze i finale Pucharu Katalonii, rezerwy odniosły remis i porażkę. Teraz piłkarze Blaugrany liczą na zwycięstwo.

Przed dzisiejszym spotkaniem wypowiedział się trener Barcelony B, Gerard López: „Zagramy z drużyną, która dobrze sobie radzi i z którą nie mogliśmy jak na razie wygrać. Oby za trzecim razem się udało, na Mini, przed naszą publicznością”.

Trener doskonale wie, że jego piłkarze pamiętają rozgrywany niedawno finał Pucharu Katalonii: „Musimy zagrać lepiej, bardziej agresywnie w porównaniu do tamtego meczu, intensywniej. To nie jest prosty przeciwnik, gra on podobnie do nas”.

Podobna sytuacja w tabeli

Sabadell zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 12 zwycięstw, 6 remisów i 12 porażek, jednak w ostatnich trzech meczach pokonało Villarreal B i Reus Deportiu oraz zremisowało z Lleidą. Barça B natomiast zajmuje 9. miejsce i ma zaledwie punkt więcej. W spotkaniu tym nie zagrają z powodu kontuzji Palencia, Xemi, Juste, Dani Romera i Ortolá, natomiast do składu mogą wrócić Tarín, Perea i Costa.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/04/fc-barcelona-b-ce-sabadell-jedno-z-wazniejszych-starc-w-tym-sezonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.