31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.14godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona B – CE Sabadell: Koniec marzeń o awansie (1:3)

FC Barcelona B – CE Sabadell: Koniec marzeń o awansie (1:3)

Barça B poległa na Miniestadi w meczu z Sabadell. Piłkarze rezerw dominowali na boisku przez pierwsze 45 minut, jednak po przerwie wszystko się posypało – czerwona kartka i trzy gole dla przeciwnika.

Piłkarze Gerarda Lópeza doskonale wiedzieli, że od tego meczu w dużej mierze zależy możliwość gry w fazie play-off i awansu do wyższej kategorii. I podczas pierwszej połowy zdecydowanie to pokazywali, ostrzeliwując bramkę Craviotty. Z drugiej strony też pojawiały się okazje, jednak to Blaugrana przeprowadziła więcej ataków. Pod koniec pierwszej połowy, ostrzał na bramkę gości jeszcze się nasilił. Bliski strzelenia gola był Perea, a chwilę później akcją zakończoną bramką popisali się Samper i Mujica. Kolejnego gola mógł jeszcze zdobyć Aleñá, jednak strzelił zbyt wysoko.

Po przerwie Sabadell zaczęło grać dużo intensywniej i już po kilku minutach dostało nagrodę w postaci osłabienia Blaugrany – Fali obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Na niedługo po tym zdarzeniu bramkę zdobył Alcañiz, doprowadzając do remisu. Cztery minuty później, kolejnego gola strzelił Agus, wyprowadzając Sabadell na prowadzenie.

Pod koniec drugiej połowy siły zespołu Gerarda Lópeza opadły jeszcze bardziej, co wykorzystali goście, strzelają trzeciego gola i ostatecznie ustalając wynik spotkania. Barça B, mimo determinacji i chęci, nie była w stanie opierać się przeciwnikowi w dziesiątkę przez prawie całą drugą połowę.

FC Barcelona B 1:3 CE Sabadell

FC Barcelona B: Ezkieta, Godswill, Moisés, Fali, Borja López, Samper, Mujica, Gumbau (Kaptoum 67″), Aleñá (Salva Chomorro 78″), Perea (Tarín 55″), Cámara.

CE Sabadell: Craviotto, Pastells, Forniés, Alcañiz, Agustín, Adri, Bruno (Ernest Forgas 80″), Batanero, Manel (Marc Fernández 59″), Agus y Eloy (Sandro 74″).

Gole:

1-0 Mujica 37″

1-1 Alcañiz 54″

1-2 Agus 58″

1-3 Bruno 80″

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/04/fc-barcelona-b-ce-sabadell-koniec-marzen-o-awansie-13/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.