31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.15godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard López: Chcemy wygrać by móc myśleć o awansie

Gerard López: Chcemy wygrać by móc myśleć o awansie

Barça B zagra dzisiaj o 17:00 w Badalonie z zespołem bardzo silnym na własnym boisku. W zespole rezerw Barcelony nie zagra kilku zawodników, którzy doznali kontuzji w Pucharze Katalonii – Tarín, Juste, Xemi, Costa, Dani Romera i Perea.

Trener Barcelony B, Gerard López, wypowiedział się przed dzisiejszym meczem dla Barça TV, gdzie powiedział: „Jasne, że awans do Segunda División jest wciąż możliwy. Jeśli udałoby nam się rozegrać taką serię, jaką mieliśmy niedawno, to jest spora szansa”. Na temat rywala i rodzaju dzisiejszego meczu, trener powiedział: „Musimy wygrać dwa mecze z rzędu na wyjeździe, czeka nas podobna walka jak przed tygodniem. Zagramy na trudnym terenie, z zespołem, który wygrał już z nami na Mini i który również walczy o wiele. U siebie oni mają naprawdę dużo do powiedzenia. Oczekujemy bezpośredniej gry od zespołu, który znacznie wzmocnił się w zimowym okienku i który ma kompletnych zawodników i takich z doświadczeniem, jak Enric Pi czy Óscar Muñoz”.

Gerard López przyznał, że mieli nadzieję na wygranie Pucharu Katalonii, jednak kontuzje, których wielu zawodników nabawiło się po tym spotkaniu, to naprawdę zła wiadomość: „Środowy mecz bardzo na nas wpłynął, wielu zawodników doznało kontuzji, zwłaszcza już na początku. Mam wielu piłkarzy, którzy chcieliby zagrać, więc nie ma wielkiego problemu. Teraz musimy tylko wygrać i starać się o awans”.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/04/gerard-lopez-chcemy-wygrac-by-moc-myslec-o-awansie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.