Mascherano i Busquets o kartkę od zawieszenia w LM

Mascherano i Busquets o kartkę od zawieszenia w LM

Poza samym awansem do półfinału Ligi Mistrzów, jednym z najważniejszych zadań w jutrzejszym meczu będzie niedopuszczenie do wykartkowania dwóch podstawowych zawodników zespołu.

Wydawałoby się, że samo pokonanie Atlético jest już wystarczająco trudnym zadaniem. I jest to prawda, mimo wygranego 2-1 pierwszego spotkania. Oprócz tego, zespół za wszelką cenę nie może dopuścić do tego, aby żółtą kartkę obejrzał Javier Maschareno lub Sergio Busqets. Jeśli jeden z nich zostanie ukarany kartką, to ominie go ewentualny pierwszy mecz półfinału.

Jednym z możliwych posunięć jest ustawienie Mascherano na pozycji Busquetsa i wstawienie Bartry na środek obrony. Wtedy Sergio może rozpocząć spotkanie na ławce rezerwowych, a jedynie Masche będzie musiał uważać, aby nie popełnić głupiego błędu. Jeśli mu się uda i Barcelona awansuje, to obaj będą mogli zagrać w kolejnym meczu.

Zarówno Mascherano jak i Busquets to dwaj podstawowi zawodnicy w zespole Luisa Enrique, nie licząc oczywiście tridente z ataku. Zachowanie przez obu czystego konta kartkowego będzie z pewnością trudnym zadaniem, ale oczywiście najważniejszy jest awans drużyny.

Oprócz tej dwójki zagrożeni wykartkowaniem są też zawodnicy innych zespołów walczących o awans do półfinału: Óliver Torres, Casemiro, Danilo, Sergio Ramos, Benaglio, Arnold, Luiz Gustavo, Vieirinha, Caliguiri, Bernat, Boateng, Kimmich, Lewandowski, Arturo Vidal, Gonçalo Guedes, Luisao, Pizzi, Ibrahimovic, Aurier, Verrati, Jesús Navas i Otamendi.

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB