29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.50min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Najbliższy rywal: Real Sociedad

Najbliższy rywal: Real Sociedad

W sobotę FC Barcelona odwiedzi zespół, który od momentu objęcia stanowiska trenera przez Eusebio, zdecydowanie się poprawił.

Najbliższe wyzwanie dla FC Barcelony w La Liga to sobotni wyjazd na Anoeta, stadion Realu Sociedad, który rozpoczął ten sezon słabo, ale cały czas poprawia swoją grę i wyniki w trakcie sezonu.

Zespół miał tylko 9 punktów w swoich pierwszych jedenastu spotkaniach, ale były zawodnik FC Barcelony i trener Barçy B, Eusebio Sacristán, który zastąpił Szkota, Davida Moyesa w listopadzie, sprowadził drużynę na właściwe tory. Wszystko rozpoczęło się od zwycięstwa nad Sevillą 2:0 w jego pierwszym spotkaniu w roli trenera.

Osiem z dziesięciu zwycięstw w lidze, zespół osiągnął po przyjściu Eusebio, a w ostatniej kolejce jego zespół pokonał ponownie Sevillę.

Jednak, imponujące zwycięstwo na Sánchez Pizjuán przyszło po słabej serii trzech porażek (3:0 przeciwko Atlético Madryt, 1:0 przeciwko Celcie i 1:0 przeciwko Las Palmas) oraz dwóch remisach (1:1 z Malagą i Levante).

Odrodzenie

Real Sociedad zajmował 14. miejsce, kiedy przychodził Eusebio i mimo, że odnieśli porażkę, aż 4:0 na Camp Nou w jego drugim meczu, wyniki ogólnie były pozytywne,  aktualnie zespół zajmuje 10. miejsce z 38 punktami. Awans do rozgrywek europejskich jest bardzo mało prawdopodobny, ale Baskowie nie muszą się także martwić o spadek.

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2016/04/najblizszy-rywal-real-sociedad/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.