21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.15min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar nie jest zainteresowany transferem

Neymar nie jest zainteresowany transferem

Priorytetem dla Brazylijczyka jest pozostać na Camp Nou, a jego nowy kontrakt ma zostać podpisany latem.

Neymar przechodzi przez trudny okres jako zawodnik Barcelony i wie, że w najbliższym czasie plotki na jego temat będą nadal krążyć i wciąż będą pojawiać się kolejne informacje o rzekomym odejściu. Brazylijczyk chce położyć kres spekulacjom i wydał polecenie ojcu, aby ten nie słuchał żadnych ofert, które miały by się pojawić w najbliższych miesiącach. Zadecydował, że będzie grał dla Barçy w kolejnym sezonie niezależnie od tego co się stanie. Czuje się dobrze w klubie i sportowo jest to dla niego najlepsza opcja.

Zaawansowane negocjacje

Barça i Neymar spędzili kilka miesięcy na rozmowach na temat odnowienia kontraktu. Wszystko jest praktycznie dogadane, nie jest jednak to publicznie ogłoszone, aż do lata. W tym czasie, niektóre europejskie kluby próbowały dowiedzieć się na temat możliwości transferu 24-letniego zawodnika. PSG, Real Madryt i Manchester United są najbardziej zainteresowanymi stronami, ale stanowisko piłkarza jest jasne. Były pewne problemy podczas rozmów o nowym kontrakcie, ale nic takiego co mogłoby zepsuć jego relacje z klubem i zgasić chęć pozostania w Katalonii na kolejny sezon.

Wszystkie strony – Klub, Neymar i osoby reprezentujące go – mają nadzieję, że po zakończeniu sezonu ogłoszone zostanie przedłużenie kontraktu, w lipcu. Neymar i jego ojciec się nie śpieszą. Potwierdzili klubowi, że przedłużą kontrakt, jednak kiedy będzie właściwsza pora. Barça zaakceptowała warunki.

Bez wątpliwości Neymara

W Barçy nie ma narzekań na występy Neymara. Wiedzą, że grał na bardzo wysokim poziomie od momentu przybycia i normalnym jest kryzys, powodowany bardzo wymagającym terminarzem w tym roku. Jest jednym z najważniejszych zawodników w Klubie i taki też będzie jego status w nadchodzącym sezonie. Klub wierzy, że wróci do swojej najlepszej dyspozycji. Rozważa się także dodatkowym urlop latem, biorąc pod uwagę jego występy na Igrzyskach Olimpijskich, ale nie na Copa America. Jego nowy kontrakt jest priorytetem w planowaniu przyszłości Klubu.

Obydwie strony zgadzają się przedłużyć współpracę do 2021 roku. Neymar jest drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem w Klubie, zaraz za Leo Messim, co dobrze rozumie. Od momentu przybycia uważa, że to Messi jest liderem i twierdzi, że gra u jego boku jest najlepszym co go spotkało w karierze. Neymar ma nadzieję, że rozwiązanie dotyczące jego przyszłości nastąpi w najbliższych miesiącach i Barça będzie mogła rozpocząć negocjacje na temat nowych warunków Luisa Suáreza.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/04/neymar-nie-jest-zainteresowany-transferem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.