04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.4godz.38min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piqué: To będzie trudniejsze spotkanie niż w sobotę

Piqué: To będzie trudniejsze spotkanie niż w sobotę

Gerard Piqué wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Atlético w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dojść do finału. Nikt nie jest bardziej przekonany niż my”, powiedział obrońca.

„Atlético rozgrywa wspaniały sezon. To będzie trudniejsze spotkanie niż w sobotę. Musimy kontrolować piłkę od pierwszej minuty. Jednak będziemy mieć fanów ze sobą”, przyznał zawodnik.

„Liga Mistrzów ma specjalną magię. Jestem przekonany, że ludzie przyjdą na stadion. Może trochę padać, ale Camp Nou będzie pełne. Wszyscy możemy zmoknąć, ale będzie warto”, stwierdził Piqué.

„Mamy do czynienia z trudnym przeciwnikiem, który wie jak się bronić. Gramy jednak u siebie, co sprawia, że jesteśmy silniejsi”, przyznał.

„Bycie w Barçy, to największe szczęście. Ter Stegen także dobrze się tu czuje. Jestem przekonany, że każdy chce tu zostać”, stwierdził zawodnik.

„Neymar nie ma zamiaru odchodzić z Barçy. Jestem przekonany. Znam go i wiem, że nigdzie nie odejdzie”, dodał.

„Sobotnie spotkanie odchodzi w zapomnienie. To tylko jedno przegrane spotkanie. Pogratulowaliśmy im i przygotowujemy się z powrotem do kolejnych spotkań. Ten zespół jest w stanie wygrać wszystko”, przyznał Piqué.

„Nie potrzebujemy żadnego bodźca, wiemy, jak trudne zadanie przed nami, ale wierzę, że uda nam się zdobyć wszystkie tytuły”, dodał obrońca.

„Jesteśmy gotowi rozegrać dobre spotkanie. Porażka z Realem pod względem psychicznym jest jak każda inna. Fizycznie nasz zespół jest bardzo dobrze przygotowany”, przyznał Piqué.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2016/04/pique-to-bedzie-trudniejsze-spotkanie-niz-w-sobote/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.