18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.12godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rafinha: Chcę wspólnie walczyć przez najbliższe dwa miesiące

Rafinha: Chcę wspólnie walczyć przez najbliższe dwa miesiące

Jedną z ważniejszych wiadomości wtorkowego ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Atlético był z pewnością powrót na boisko Rafinhii.

Chociaż w zeszłym tygodniu rozegrał już pół godziny w spotkaniu brazylijskiej reprezentacji olimpijskiej, to mecz z drużyną z Madrytu był jego pierwszym klubowym spotkaniem po blisko siedmiomiesięcznej przerwie.

Przy tej okazji Rafinha zamieścił na portalach społecznościowych specjalną wiadomość, w której chciał podziękować wszystkim, którzy pomogli mu w powrocie na boisko.

„Do wczoraj, były to 202 dni. Tyle czasu spędziłem bez niej, że w meczu z Atlético czułem się dumny, mogąc znów ją pocić. Chcę podziękować wszystkim, którzy martwili się o mnie i umożliwili mój powrót. Specjalne podziękowania ślę dla dr. Ramona Cugata, Mikiego, Xaviego, Maiola, Linde, Juanjo, którzy wspierali mnie każdego dnia. Moja rodzina i przyjaciele już wiedza, jak bardzo jestem im wdzięczny. Teraz chcę pracować z nadzieją wspólnej walki przez najbliższe dwa miesiące. Visca el Barça!”, napisał Rafinha.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/04/rafinha-chce-wspolnie-walczyc-przez-najblizsze-dwa-miesiace/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.