10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.42min.
11.53 X5.00 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robert Fernández: Drużyna pokazała odwagę

Robert Fernández: Drużyna pokazała odwagę

Po przegranej 1-2 z Valencią, FC Barcelona straciła kolejne punkty w ligowej tabeli. Chociaż wielu kibiców jest zawiedzionych ostatnimi wynikami, Robert Fernández był zadowolony z niedzielnego spotkania. 

„Zagraliśmy wspaniały mecz, ale to czego nam brakowało, to szczęście. Kiedy zeszliśmy do szatni po pierwszej połowie, najłatwiej byłoby zrezygnować i pójść do domu, ale w drugiej połowie drużyna pokazała ogromną elastyczność i odwagę. Oczywiście te cechy nie pozwoliły nam strzelać bramek, ale oczywiście byliśmy w stanie wygrać”, powiedział dyrektor sportowy FC Barcelony, Robert Fernández.

Zapytany o to, dlaczego Katalończykom nie udało się zainkasować trzech punktów, stwierdził: „mieliśmy wiele możliwości, aby je zdobyć. Mieliśmy pecha”.

Fernández nadal wzmacnia swoje pozytywne nastawienie: „Nasz los jest w naszych rękach. Jesteśmy nadal na pierwszym miejscu i jeśli wygramy pozostałe pięć spotkań, to zostaniemy mistrzami. Jestem absolutnie przekonany, że możemy to zrobić”.

„Zespół był absolutnie wzorowy i mam nadzieję, że kolejne spotkanie będziemy mogli grać tak samo dobrze jak dziś. Mówiąc najprościej, piłka po prostu nie była w porządku wobec Barcelony”, zakończył.

Źródło: Marca.com

mainXX:/2016/04/robert-fernandez-druzyna-pokazala-odwage/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.