04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.47min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergio Ramos: Piqué musi okazać więcej respektu

Sergio Ramos: Piqué musi okazać więcej respektu

Obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos, w programie El Partido de las DoceCOPE poruszył kilka kwestii związanych z FC Barceloną. 

Gerard Piqué i brak szacunku do Arbeloi: Do Piqué mówię, że musi okazać więcej szacunku dla swoich kolegów. Brak szacunku tworzy złą atmosferę. W ostatnich latach mieliśmy dobre przykłady Puyola, Xaviego, Raúla i Ikera. Teraz my musimy trzymać się z dala od tej głupoty. To są dziecinne rzeczy, a Piqué weteran powinien tego unikać. Trochę humoru nie boli, ale brak szacunku tak.

Periscope z Piqué: Nie wiem. Zawsze starałem się dbać o moją prywatność.

La Liga: Przekonamy się wkrótce, kto wygra La Ligę. Każdy mecz jest dla nas finałem.

Jeżeli Barça nie wygra La Liga, straci wszystko: W tym przypadku, kiedy są zależni sami od siebie, to tak.

Słowa Piqué po El Clásico na temat początku kryzysu: Po wygranej na Camp Nou szło nam o wiele lepiej. El Clásico nigdy nie jest bez znaczenia. To nie tylko trzy punkty, ale mecz roku. Moralnie i psychologicznie na pewno było to dla nich trudne.

Radość, kiedy w Barcelonie dzieje się źle: Cieszę się z tego, ponieważ to dla nas korzystne, ale nie życzę tego nikomu. Cokolwiek jest złe dla Barçy, a jest dobre dla Realu, to oczywista sprawa.

Barça czy Atlético: Szczerze, nie obchodzi mnie to. Mogę wybierać między Rayo a Getafe, ale teraz nie mam preferencji.

Terminarz Barçy do końca: Mam nadzieję, że mogą przegrać każdy mecz, bo liga pokazała, że każdy zespół może utrudnić życie.

Messi i Cristiano Ronaldo: Cristiano i Messi to dwaj najlepsi zawodnicy na świecie. Wiele razy mówiłem Cristiano, że Messi jest tak dobry jak on (śmiech). Nie był na mnie zły. Podziwiam ich obu za walkę, jaką prowadzą między sobą przez te 8 czy 9 lat, rok za rokiem.

Gra w Barçy a czerwone kartki: Gdybym grał w Barçy być może miałbym mniej czerwonych kartek, ale że nie gram, to nie podchodzę do tego w ten sposób.

Źródło: AS.com / Marca.com

mainXX:/2016/04/sergio-ramos-pique-musi-okazac-wiecej-respektu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.