24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.20godz.44min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suárez: „Zdobędziemy mistrzostwo. Innego scenariusza nie ma”

Suárez: „Zdobędziemy mistrzostwo. Innego scenariusza nie ma”

Gwiazda show na Riazor w środę, wypowiedział się na temat losów Barcelony w ostatnim czasie i planie zakończenia sezonu z dwoma trofeami.

Barça opuszczała Riazor po wygranej 8:0, w przekonaniu, że w końcu udało się przełamać złą passę. Gwiazdą spektaklu niewątpliwie był Luis Suárez, który nie tylko zdobył cztery bramki, ale i zaliczył trzy asysty.

Sam zawodnik mówił, że „przeżyliśmy ostatnio trudne chwile. Jesteśmy ludźmi, też przeżywamy niepowodzenia i porażki, potrzebowaliśmy meczu jak ten”.

O swoich 49 bramkach

„To przywilej i honor przegonić Ronaldo, zwłaszcza pamiętając jakim znakomitym zawodnikiem był”.

„Cieszę się z każdego dnia spędzonego w najlepszym Klubie na świecie i to prawdziwy zaszczyt przegonić jednego z największych graczy. Nie jest jednak możliwe pobić rekord Messiego”.

Szanse Barçy w La Liga

„Wiemy, że wszystko jest w naszych rękach i musimy pamiętać, że dopóki nie wygramy pozostałych czterech spotkań, nie zostaniemy mistrzami”.

„Mamy pierwsze miejsce i jesteśmy w stanie zdobyć mistrzostwo. Nie przewidujemy innego scenariusza… Byłoby wspaniale zdobyć dublet – ale to duże wyzwanie”.

Negatywne emocje

„Jesteśmy ludźmi, nie maszynami. Mamy wzloty i upadki”.

„Neymar przeszedł przez dużą falę krytyki, która go zabolała. Jest przyjacielem i kolegą z zespołu i ma uczucia jak wszyscy z nas. Staramy się go wspierać. Ma zawsze pozytywne nastawienie, nigdy nie spuszcza głowy. Jest wojownikiem, zawsze nim będzie”.

„Czasem się śmiejesz, bo zmarnujesz doskonałą okazję, ale zawsze trzeba wierzyć w swój zespół. Wiemy, że dobry rezultat może przyjść w każdej chwili”.

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.